Ilze Viņķele atkal ir nākusi klajā ar ļoti svarīgu paziņojumu cilvēkiem

Jāņem vērā, ka patreizējā situācija nevienam cilvēkam nav tā labvēlīgākā, īpaši tiem, kuri ir zaudējuši darbu, bet rēķini joprojām ir jāmaksā un ēdiens kaut kā arī ir jānopērk. Tas ir grūti lielai daļai iedzīvotāju ne tikai Latvijā, bet arī visā pārējā pasaulē. Pats svarīgakais ir tas, kas notiks tālāk un kad ir gaidāmi kādi jaunumi, kas mazināru ierobežojumu atcelšanu?

Izrādās, ka Ilze Viņķele un Krišjānis Kariņš jau izteikušies, ka ierobežojumi visticamāk turpināsies, paceļās jautājums tikai par to, cik daudz un kādi ierobežojumi varētu tikt atcelti, jo vēlas to, lai ierobežojumi tiktu atcelti lēnītēm un pamazām, lai visa situācija joprojām tiktu kontrolēta.

Tāpat jāņem vērā tas, ka jau pašlaik cilvēki ir ļoti uzvilkti un daudziem nav naudas pat lai nopirktu ēdienu, taču tas vēl nav tas sliktākais! Cilvēkiem izsniegtie pabalsti ir ļoti mazi un nav iespējams iztikt, kā tam šādā gadījumā obligāti vajadzētu būt. Taču, kas notiks ja ierobežojumi joprojām tiks saglabāti, vai cilvēkiem kāds izmaksās vairāk naudu? Izskatās, ka tā itin nemaz nebūs!

Šoreiz Ilze Viņķele ir nākusi klajā ar paziņojumu un tas ir ļoti būtiski. Tieši šis brīdis izšķirs to, vai kādi ierobežojumi atcelsies, vai tieši otrādi – paliks spēkā esošie vēl uz nenoteiktu laiku. Lūk, ko viņa paziņoja… (Lai turpinātu lasīt šo rakstu, zemāk spied pogu “Atvērt”vai arī pogu ‘Uzzināt vairāk’)

loading...