Ilze Viņķele ir nākusi klajā ar ļoti svarīgu paziņojumu cilvēkiem

Ilze Viņķele ir nākusi klajā ar paziņojumu par to, ka Valdība nākamnedēļ plāno pārskatīt konkrētos ārkārtas situācijas noteiktos ierobežojumus visā Latvijas teritorijā. Tāpat viņa izteicās, ka ļoti svarīgi būšot tas, kā Latvijā tiks pavadītas svētku dienas. Ja pēc svētkiem palielināsies infekciju skaits, tad var domāt par sliktāko variantu.

Savukārt, ja pēc svētkiem inficēto skaits būs nemainīgs vai samazināsies, tad varēšot domāt par kādu ierobežojumu sākšanos. Iesākumā viņa izteicās, ka varētu sākt domāt par 2×2 principa mīsktināšanu, taču par to vēl ir pāragri spriest, jo nekas īsti nav zināms un saprotams izteikusies veselības ministre.

Tiem, kuri nezina – 2×2 princips nozīmē to, ka koronavīrusa ierobežošanai kopā var pulcēties ne vairāk kā divi cilvēki. Pie tam publiskā telpā un vietā ir jāievēro vismaz divu metru distance, kas ir pats svarīgākais noteikums. Nav zināms, vai tiek paredzēti vēl kādi ierobežojumu mīkstināšana, jo visu izšķirs kā cilvēki pavadis šos svētkus.

Ikvienam vajadzētu atcerēties, ka šoreiz ikvienam vajadzētu ievērot noteikumus neatkarīgi no tā, kas esi un ko dari. Ir svarīgi atgūt, lai cilvēki varētu atgriezties dzīvē, kāda tā bija pirms tam.

Avots

loading...