Jaunieši no Rīgas paveic nežēlīgu slepkavību, cenšas pazust no pilsētas.

jūlijā Valsts policija Rīgā aizturēja divus jauniešus, viņi tiek turēti aizdomās par 1957. gadā dzimušas sievietes slepkavību un zādzību. Pēc nozieguma izdarīšanas abi jaunieši centās pamest pilsētu, taču, pateicoties policistu operatīvajai darbībai, viņi tika aizturēti Juglā. Aizturētie tagad atrodas pagaidu izolatorā, ir uzsākts kriminālprocess.

jūlijā plkst. 23:30 Valsts policijā vērsās ar ziņojumu, ka kādā dzīvoklī Rīgā atrasts 1957. gadā dzimušas sievietes mirstīgās atliekas ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Sievietei galvā bija vairākas grieztas un sistas brūces. Mirstīgo atlieku atradējs bija viņas tuvinieks, kas pēc prombūtnes atgriezies dzīvoklī.

Uz notikuma vietu devās Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas, kas īpaši specializējas slepkavību novēršanā un atklāšanā, kā arī likumsargi no Rīgas Teikas iecirkņa.

Tika noskaidrots, ka noziegumu, iespējams, izdarījuši bojāgājušajai sievietei pazīstama jauniete un viņas draugs. Pēc operatīvo pasākumu veikšanas, tika uzzināts, ka aizdomās turamie plāno bēgt uz citu pilsētu. Jau pēc pāris stundām policisti Juglā abus jauniešus aizturēja.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...