Kā kļūt bagātam pēc horoskopa?

Auns

Auniem kļūt par miljonāriem nav tik grūti kā citām zīmēm, taču, ja Auns jau ir kaut pusceļā uz to, tad viņš prot ar žiglu skubu nonākt uz nulles līnijas. Tas ir pateicoties impulsivitātei un lielajam azartam, kādā Auns iekrīt, kad saož kaut ko interesantu. Aunam pietrūkst aprēķinātāja dabas, pietrūkst arī paļaušanās, jo bieži vien, viņš naudas lietās būtu daudz lielāks ieguvējs, ja prastu nogaidīt. Piemēram, nogaidīt, kurš solīs vairāk, nogaidīt pāris gadus, kad nekustamais īpašums kļūs dārgāks un tml. Auni ir ļoti mērķtiecīgi, tāpēc bieži ir bagāti. Bet, šī bagātība ir pielīdzināma Auna spējai sadarboties ar prātu un pacietību. Auniem bieži vien vajadzētu rīkoties gudrāk, pastāvēt un padomāt, pirms ķerties klāt darāmajai lietai. Reizēm liekas, ka teicienu „pēc kara visi ir gudri”, ir izdomājuši tieši Auni, jo pēc tam, kad lieta jau ir notikusi, Auns ļoti labi redz, ka vajadzēja rīkoties savādāk, lai gūtu maksimālo labumu.

Vērsis

Vērsim ceļā uz bagātību ir divi šķēršļi- paļaušanās trūkums un spītība jeb neelastība. Kur var atrast vēl grūtāk kustināmu dzīvnieku par Vērsi? Pareizi, nekur! Šai īpašībai, protams, ir arī sava labā puse- ja viņi ir ko ieņēmuši galvā, tad tieši tā arī darīs, līdz ar to, Vēršus ir gandrīz neiespējami izsist no sliedēm. Bet, kas tās pa sliedēm uz kurām viņi stāv? Ja vien lielie, spēcīgie Vērši saprastu, ka ne vienmēr tas, ko viņi savā galvā ir izdomājuši, ir vislabākais scenārijs priekš viņiem, ja skatāmies kopainu. Bieži vien, Vērsis būtu daudz bagātāks, ja ātrāk spētu pielāgoties jauniem apstākļiem un notikumiem, jo, cik nav bijušas izdevības nopelnīt, taču, lai tas notiktu, ir jārīkojas pilnīgi spontāni? Kā rezultātā, rīcības nav un Vērsis tikai noskatās, kā aizbrauc vilciens, kurā viņš nepaspēja ielēkt. Ja Vērsim ir gudra galva, tad tas ir ideālais komplekts, lai kļūtu par miljonāru- jo viņš patiešām zina, kā ir vislabāk jādara, lai sasniegtu rezultātu. Bet, kurš ir tik augstprātīgs un apgalvos, ka viņš VIENMĒR zina, kā ir vislabāk un nekad nekļūdās? Ir tāds teiciens, ka tas, kurš apgalvo, ka zina visu, parasti, nezina neko.

Dvīņi

Dvīņu klupšanas akmens ceļā uz bagātību ir visai klasisks. Dvīņi daudz runā, bet maz dara. Un, lai cik grūti būtu sev to atzīt, mēģiniet ieskatīties patiesībai acīs- cik no tiem sapņiem un idejām, kas jums ir bijušas, esat REĀLI mēģinājuši piepildīt? Cik bieži ir bijis tā, ka tam, ko esat nolēmis, seko mērķtiecīga rīcība? Bieži vien tie ir tikai tādi emociju uzplūdi, kad izpsihojas, izbļaustās un paziņo visiem, ka turpmāk tā vairs nebūs, taču, kad vētra pierimusi, tās pārmaiņas arī paliek nerealizētas. Dvīņiem patīk runāt un tas nav slikti, ja esi menedžeris. Bet, ko tad, ja esi īsts biznesmenis? Darījumu partneri nelabprāt uzticas cilvēkiem, kuriem labprāt visu apspriež, jo tas nozīmē, ka tik pat labi var tikt apspriests arī viņu darījums un bizness. Ja Jūs strādājat par menedžeri ļoti lielā kompānijā, tad jau vairs nav tālu arī līdz miljonam, tikai, cik tad tādas kompānijas Latvijā ir? Tieši neviena? Cilvēki nelabprāt uzticas tiem, kuri tikai runā tukšu, tāpēc lietojiet mēli tikai tad, kad tā patiešām ir nepieciešama, un, kas zina, varbūt atnāks arī kāds piedāvājums papildus piepelnīties.

Vēzis

Vēži reti kad ir miljonāri, jo, ja pasper vienu soli uz priekšu, tad pēc tam seko divi atpakaļ. Vēži bieži par daudz baidās no neizdošanās, no kļūdīšanās, no visa tā, kas var izraisīt negatīvas emocijas tuviniekos vai pašam sevī. Vēži nemīl riskēt, bet, kā zināms, kas neriskē, tas nevinnē! Vēžiem ir vairāk jāuzticas sev, vairāk jāpaļaujas pašiem uz sevi un jāmēģina sajust iekšējais spēks pašiem sevī, nevis jāmeklē tas viss ārējos apstākļos. Kurai staltai un stiprai klintij esiet redzējuši stalažas apkārt? Atbrīvojieties no sava drošības tīkla, mātes, vai kāda cita cilvēka izskatā, neklausieties apkārtējo neticībā un šaubās, un riskējiet! Galu beigās, kad mirstamā stunda būs klāt, kā Jūs būtu gribējies labāk teikt, atskatīdamies uz savu nodzīvoto mūžu, ka uzdrīkstējāties sekot saviem sapņiem, vai, ka baidījāties no neizdošanās?

Lauva

Lauvu lepnums ir tas, kas traucē saņemt to, kas viņiem pienākas. Tieši tik vienkārši! Lauvām, nez kāpēc, liekas, ka, ja viņas piezvanīs un paprasīs, kad beidzot tiks atdots parāds, viņas izskatīsies pēc lūdzējām un tām, kurām kaut kas trūkst. Tā Lauvu nostāja, ka „man jau viss ir un no tevis neko nevajag”, reizēm viņām pašām var pamatīgi iegriezt. Kam ir vajadzīgs tas lepnums? Kam viņš labu dara? Pašai Lauvai liek justies pārliecinātākai par sevi? Bet cik nav bijis tā, ka pēc tam jākož pirkstos, jo varēja taču labu izdevību izmantot. Un, mīļās Lauvas, tas, ka esat lepnas, citiem neko nenozīmē. Cits vēl tieši izmantos šo jūsu īpašību un priecāsies, ka jūs nepieprasāt to, kas jums pienākas. Vēl viens klupšanas akmens Lauvām ir viņu dāsnums. Jā, Lauvas ir ļoti devīgas, ja mīl. Pat izšķērdīgas! Ja vairāk taupītu un mazāk izpatiktu citu un savām (visvairāk jau citu) vēlmēm, tad jums jau būtu miljons iekrāts.

Jaunava

Ja Jaunavai nav paveicies ar izcili apmaksātu darba vietu, tad kļūt par miljonāru paša spēkiem, ir diez gan grūti. Jaunavai nav iedzimta talanta strādāt par vadītāju vai būt par līderi. Jaunavas ir ļoti labi uzdevumu pildītāji, bet ne to deleģētāji. Jaunavām jāstrādā ar savām ambīcijām, ar savu uguntiņu. Bieži vien, biznesā izšķirošo noti nospēlē tieši cilvēciskais faktors- kāds Jūs esat kā cilvēks- atraisīts, vai stīvs, pašpārliecināts, vai kautrīgs un tml. Jaunavām ir ļoti ass prāts un, teorētiski, viņas var nopelnīt miljonus, ja šo prātu pareizajos brīžos izmanto, bet sajūtas jau ir cits spēles laukums. Tautā runā, ka, lai varētu pelnīt labu naudu ir jābūt sekojošām īpašībām- čujam, ņuham un poņai (no krievu val. Sajust „kas”, saost „kur”, un saprast, ko ar to darīt). Jaunavām ir ļoti izteikta „poņa”, bet ar tām sajūtām tā pašvakāk. Tāpēc, ja Jaunavas grib kļūt bagātas, ir jākomunicē- iespējams, parādīsies kāds cilvēks, caur kura sajūtām, jūs ar savu prātu, varat nosmelt labu krējumiņu.

Svari

Svariem grūti kļūt par miljonāriem, jo viņi vienmēr visu grib „pa labam”. Svari tiecas uz harmoniju sev apkārt, tāpēc, nonākot apstākļos vai situācijās, kur nekavējoties jāpieņem lēmumi, Svari jūtas diez gan diskomfortabli. Līdz ar naudu nāk arī problēmas, ja ne pašam ar sevi, tad ar citiem. Nevar gribēt pelnīt miljonus, un, tai pat laikā, būt balts un pūkains. Visiem nekad nebūsi gana labs, it sevišķi saviem darbiniekiem un padotajiem. Svari arī nelabprāt uzņemas atbildību par jomām, kurās var rasties dažādas problēmas, vai nesaprašanās ar citiem. It sevišķi, Svariem ar augstu apziņas līmeni, var būt ļoti grūti tiekties uz mērķi, kas ir nauda, jo tad, tās darbības, kas ir jāveic, lai pie lielās naudas tiktu, bieži vien nonāk pretrunā ar Svaru iekšējo pārliecību un godaprātu. Svariem jāmācās būt bezkaunīgākiem, vairāk domāt par sevi un mazāk par to, ko domās vai teiks citi, vai citiem tas patiks. Neviens Lembergs vai Šķēle 100 gadus nav domājuši par kopējo labumu, vai viņu darbības neradīs nelabvēlīgas sekas citiem. Protams, ne jau vienmēr nauda ir jāpelna ar tādām metodēm, bet, Jūs ko, gribiet nopelnīt miljonu tirgū ogas pārdodot?

Skorpions

Skorpioni bieži nonāk dilemmas priekšā, kur jāizvēlas starp draudzību, vai naudu. Bieži vien, tie Skorpioni, kuri nopelna lielu naudu, ir vieni- bez sievām, vīriem un draugiem, jo viņi ir iemācījušies atbrīvoties no emocijām un „ieslēgt” tīru aprēķinu. Bet, arī tas nav tas labākais variants. Ideāli būtu, ja Skorpions iemācītos atrast balansu starp emocijām un aprēķinu jeb mērķtiecību. Biznesu veido ne tikai gudras smadzenes, bet vienmēr visur būs arī cilvēciskais faktors. Un šis cilvēciskais faktors ir tas, kas Skorpionam bieži pieklibo- ar viņu diez ko negribas draudzēties ārpus darba laika. Bet labākās shēmas un biznesi notiek ne jau darbā, bet ārpus darba. Ja Skorpions prot savas emocijas kontrolēt un prot tik ļoti neizrādīt savu nepatiku pret kaut ko, tad viņš var kļūt ļoti bagāts. Ir tāds teiciens, ka nauda nesmird, bet ziniet, kas smird? Tās metodes ar kādām to parasti pelna. Tāpēc neviebieties, ja kaut kas nepatīk, pretējā gadījumā, palaidīsiet labu žūksni gar degunu.

Strēlnieks

Strēlnieki nav bagāti, jo domā, ka ir baigie gudrinieki. Tikai neapvainojaties, vienkārši, reizēm jūs pārvērtējat sevi un savus talantus. Strēlnieks labprāt domā, gudro un shēmo, kā viss varētu notikt. Viņš labprāt arī iesaistās organizēšanā, taču neesot šeit un tagad, Strēlnieks nokavē to lielo naudas dalīšanas brīdi. Uz Strēlnieku ir attiecināms teiciens, ka „nedali lāčādu, kas vēl mežā”. Strēlniekiem rūpīgāk jāplāno savas darbības, jāseko visam līdzi, ne mirkli neatkāpjoties, vairāk jātur roka uz pulsa, pretējā gadījumā, viņš ar savu sapņošanu par tiem miljoniem, kas tūliņ būs, palaiž garām to reālo brīdi, kad pie viņiem var tikt. Strēlnieki varētu būt ļoti bagāti, jo viņi ir gana mērķtiecīgi, taču, tajā pašā laikā, viņi neprot sadalīt savu enerģiju pareizi- nedrīkst veltīt savu laiku vairākām lietām vienlaicīgi, jo beigās, var vienkārši nepavilkt. Cik nav dzirdēts, ka tie, kas grib visu, parasti dabū neko.

Mežāzis

Mežāži ir lielākie kontrolētāji no visām zodiaka zīmēm. Tas ir gan viņu trumpis, gan lāsts. Trumpis, jo viņi vienmēr zina, kas notiek, bet lāsts, jo ne vienmēr visu, kas notiek, viņi spēj ietekmēt. Lai cik ļoti Mežāži gribētu būt Supermeni, viņi tādi nav un nebūs. Un šī pārāk lielā kontrole ir tā, kas saēd viņus no iekšpuses un bremzē attīstību. Mežāži, Jūs esat kādreiz aizdomājušies, ka tas, ko jūs esat savā galvā izdomājuši nemaz nav labākais scenārijs tam, kā varētu būt? Prāts ir diez gan aprobežots, ja runājam par vēlmēm. Jūs esat izdomājuši, ka vēlaties, lai kaut kas notiek tieši tā- un veltiet visu savu enerģiju un laiku, lai tas arī tieši tā notiktu. Bet, ja jūs ielaistu kaut 10% paļaušanos, tad varbūt tas notikums vai lieta, izveidotos daudz veiksmīgāk un labāk? Tieši tāpat ir ar naudu- jo vairāk pēc tās dzenās, jo vairāk tā bēg. Mežāži parasti neprot priecāties par ikdienišķām lietām, viņi tikai caur pieri skatās nākotnē un jūt to lielo atbildības nastu savos plecos, ko paši sev ir uzlikuši. Nauda ir radošā enerģija! Ja Jūs radāt ar prieku- biznesu, projektus, notikumus, tad vienmēr tiksiet proporcionāli atalgots. Tikko kā Jūs radāt ar savām ego ambīcijām, vēlmi pēc naudas un varas, tā kļūst ļoti grūti- nauda nāk mazāk.

Zivis

Zivis var strādāt daudz, taču to laiku, kuru varētu veltīt savai labsajūtai, viņi iznieko glupībās. Tā vietā, lai ietu gulēt pēc garas darba dienas, viņi iedzers un ies uz klubu. Un kādu laiku tā var dzīvot, bet ne jau mūžīgi. Ja Zivis saprastu, ka veltot laiku sev, savai pašattīstībai, viņi velta laiku biznesam dubultā, tad sen jau visi būtu bagāti. Vēl Zivis labprāt aizpeld tad, kad redzeslokā parādās grūtības. Bet, kurā vietā miljonus pasniedz uz paplātes? Palikt un izturēt, tam būtu jābūt Zivju moto, lai sasniegtu iecerēto! Zivīm ir labas idejas, taču trūkst disciplīnas un kārtības, lai šīs idejas realizētu. Zivīm ir grūti noturēties kādā vienā sistēmā, viņas ir tādi kā brīvie gari, kurus nedrīkst ierobežot. Un, ja šo visu saliek kopā, tad, cik reālas izskatās tās naudas čupas? Drīzāk ceriet uz mantojumu vai bagātu sievu/vīru, jo pašu spēkiem sasniegt bagātību- tikai caur disciplīnu!

Ūdensvīrs

Tiem Ūdensvīriem, kuri nav bagāti, trūkst apgriezienu. Ja Ūdensvīram iedotu Auna asumiņu un temperamentu, sanāktu ideāla kombinācija. Ūdensvīri ir lieli sapņotāji, gudrotāji, filozofi un domātāji, bet ar tādu praktisku rīcību ir pašvakāk. Ūdensvīri var būt ļoti pragmatiski un kļūt bagāti, ja iemācās izpaust savu gribu, ja pārvar savu slinkumu. Viņi ir labi izgudrotāji, gan uz biznesa idejām, gan atomieročiem, tikai šo gudrošanu ir nepieciešams ievirzīt auglīgā gultnē, lai tā nestu taustāmu rezultātu. Ja kaut ko vēlaties sasniegt, ir jāiet un jādara, bet, jādara apdomīgi, nevis gudrojot jau 5 soļus uz priekšu, nezinot, kur liec kāju pirmajam solim. Ūdensvīri nav arī no tiem pacietīgākajiem, viņi vēlas rezultātu redzēt pēc iespējas ātrāk, tāpēc, saprotot, ka tā nebūs, zaudē interesi par notiekošo un pievēršas jau citai lietai. Tā nu bagāts nekļūsi. Ja gribās, lai ir interesanti, ātri un daudz, tad var spēlēt azartspēles, bet, kur ar tām var nonākt? Pareizi, uz ielas.

loading...