Mežaparkā notikusi nežēlīga slepkavība – Ticis nodurts vīrietis ar 28 dūrieniem

Visiem ļoti labi zināmajā pirmajā aprīlī tiek izspēlēti neskaitāmi joki, tomēr šoreiz Mežaparkā noticis ļoti smags noziegums, kurš nav bijis nekāds joks, bet gan īstenība. Iesākumā – Viss noticis 1. Aprīlī, dienas otrajā pusē, aptuveni ap 18:00 vakarā. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes patruļmašīnas kā jau ierasti veica savus pienākumus.

Viss bija labi līdz brīdim, kad policija ieraudzīja, ka uz ielas Mežaparkā izskrien kāds vīrietis, kurš bija smagi piedzēries un pēc vizuālā izskata policijai atgādināja bezpajumtnieku. Lai saprastu situāciju policija piegāja pie vīrieša, lai saprastu kas notiek un vai kaut kas ir atgadījies.

 Un tad konkrētais vīrietis policijai paziņoja, ka viņa mājās atrodas līķis. Protams, ka policijas visticamāk ņēma vērā aspektu, ka ir pirmais aprīlis un iespējams tas ir tikai jēls joks, taču drošības pēc viss tika darīts, tā kā tam vajadzēja notikties un policija ieradās konkrētājā vietā, ko bija nosaucis dzērušais vīrietis.

Patruļpolicija ieradās precīzajā adresē – Tā bija kāda pamesta māja Mežaparkā un policijas ekipāža tik tiešām ieraudzīja, ka tur atrodas miris vīrietis, kuram bija acīmredzamas vardarbīgas pazīmes, tomēr pats šausmīgākais tika uzzināts pēc brīža…

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...