Mežaparkā notikusi nežēlīga slepkavība – Ticis nodurts vīrietis ar 28 dūrieniem

Pie blakus esošā līķa, gulēja blakus vēl kāds piedzēries vīrietis, kas visu esot padarījis vēl nepatīkamāku. Pēc redzētā notikuma vietā tika izsaukta papildbrigāde un policisti, lai noskaidrotu, kas īsti ir noticis un kāpēc vīrietis ir miris. Drīz vien pēc brīža policija noskaidroja, ka visi trīs bezpajumtnieki sāka strīdēties par teritorijas sadali un kurš saimniekos, kuru miskasti.

Dīrz vien izcēlies pamatīgs kašķis un vienam no strīdā iekarsušajiem bezpajumtniekiem tika iedurts veselas 28 reizes un iesists par galvu ar kādu ļoti trulu priekšmetu, kura rezultātā trešais kompānijas biedrs kopīgajā iedzeršanā miris.

 Policija uzreiz rīkojās un aizdomās par slepkavību aizturēja abus divus vīriešus, kuri nekavējoties tika nogādāti policijas iecirknī, lai skaidrotu tālāku situāciju. Uz vietas tika konstatēts, ka vienam vīrietim bija 3,4 promiles, taču otram iedzērušajam biedram bija 3,2 promiles, kas ir ļoti liels cipars, kura rezultātā tika izdarīts smagais noziegums.

Pašlaik tiek skaidrots, kurš īsti ir bijis vainīgais. Un zināms, ka pēc likumdošanas par šo smago nozieguma izdarīšanu draud brīcības atņemšana no 10 – 20 gadiem un ar probācijas uzraudzību līdz pat trim gadiem.

loading...