Kad Tu zaudē savu māti, Tu zaudē daļiņu no savas sirds

Dzīves patiesība, kas liks aizdomāties, jo tas realitātē notiek ar visiem. Patiesība, kura liks kārtīgi aizdomāties. Neaizvietojams zaudējums.

Ja jūs esat zaudējuši māti, tad ziniet, cik ļoti sāpīgi tas ir. Lai arī ar laiku kļūst nedaudz vieglāk, sajūta, ka kaut kas trūkst, nekur nepaliek. Mātes ir visspēcīgākie cilvēki pasaulē. Viņas rūpējas par mums tā, kā neviens nerūpēsies, un vienmēr steidz palīgā, lai arī kas būtu noticis. Pat, ja mēs darām muļķības, viņas paliek blakus un palīdz mums pārvarēt visas grūtības.

Mātes mīlestība pret dēlu vai meitu ne ar ko nav salīdzināma – tā saglabājas pat tad, kad kāds no viņiem ir miris. Māte ir pirmais cilvēks, ar ko jūs sazināties šajā pasaulē, tāpēc, ka jūs daudz laika pavadāt sākumā viņā, bet pēc tam – ar viņu. Viņa ir jūsu aizsargs, jūsu sabiedrotā un visuzticamākā dvēsele.

Būt par māti – tas ir darbs uz visu dzīvi. Cik gan reizes māte ir klusējot raudājusi, pārdzīvojot par saviem bērniem? Par jūsu veselību, jūsu mācībām, jūsu ģimenes problēmām? Cik gan reizi lūgusies par jūsu nastas atvieglošanu? Pat tad, kad mēs izaugām un saskaramies ar problēmām, māte turpina pārdzīvot par mums. Mamma mūs mīl no visas sirds, neko neprasot pretī.

LASI VĒL : Gribi zaudēt apkārtmēru, iztīrīt aknas, izskatīties un jaunāka? Tikai viens malciņš dienā, šī brīnumainā līdzekļa

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

loading...