Latvijas medijus vienkārši satricina ārvalstīs dzīvojošo Latviešu teiktais : “Lai viņi tak beidz kabatās naļiku bāzt, nekad neatgriezīsimies!”

Latvijas medijus satricina jaunas ziņas par to, kā Ārvalstīs dzīvojošie latvieši izteikušies par Latvijas valsti un laikam nav arī liels brīnums! Lielākā daļa uzskata un saka, lai valdība un visi deputāti vienreiz beidz sev kabatās bāzt naļiku!

Pie tam Bostonā dzīvojošajiem Angliešiem vairs nebūs iespējams balsot Saeimas vēlēšanās, ziņo LNT. Pie tam lielākā daļa turp dzīvojošo latvieši uzsvēruši, ka diez vai tērēs kaut centus, lai dotos uz citu iecirkni un nobalsotu…

Tāpat viņi pārmet centrālajai vēlēšanu komisijai pārlieku lielus birokrātijas procedūras vēlēšanu iecirkņa atvēršanai, tikmēr atsevišķas politiskās partijas jau sākušas aģitāciju braucienus pie tautiešiem Lielbritānijā.

Lonodnas viesnīcas reģistratūrās strādājošā Inese katru dienu ļoti rūpīgi sekojot līdzi politiskajām norisēm Latvijā un tamdēļ partijas, kuras braukšot uz Angliju aģitēt vēlētājus, viņu nepārliecināšot, jo viņa zina notiekošo situāciju Latvijā…

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...