Nav darba? Vakcinācijas biroja darbiniekiem sola līdz pat 4900 Eiro!

Kā liecina Veselības ministrijas (EM) izplatītais sludinājums, topošās Nacionālās vakcinācijas projektu aģentūras darbiniekiem tiks maksāta alga pirms nodokļu nomaksas no 3500 līdz 4900 eiro.

Kopumā tiek nodrošinātas piecas vakances – komunikācijas koordinators, loģistikas koordinators, vakcinācijas procesa koordinators, informācijas tehnoloģiju projektu koordinators un biroja vadītājs. Vakances ir noteiktas uz nenoteiktu laiku, līdz ar to nevar zināt, cik ilgi varēs strādāt konkrētajā vakancē.

Kultūras ministrija reklāmā uzsvēra, ka tā sniedz iespējas vadīt nozīmīgus nacionālos projektus, iespējas pieņemt svarīgus lēmumus veselības nozarē, unikālu profesionālo pieredzi un sadarbību ar labākajiem starptautiskajiem partneriem.

“Ņemot vērā projekta nozīmīgumu”, Izglītības ministrija paredz algu no 3500 līdz 4900 eiro, ko var noteikt darba sākumā. Kandidātiem nepieciešama izcila reputācija, atbilstoša augstākā izglītība vai profesionālā izglītība, atbilstoša profesionālā pieredze nacionālos starpnozaru projektos, stratēģiskās plānošanas pieredze, zināšanas par valsts pārvaldes pamatprincipiem un zināšanas par Latvijas veselības aprūpes sistēmu.

Pretendenti tiek aicināti pieteikties līdz 19. janvārim, norādīt amatu, uz kuru viņi pretendē, un nosūtīt motivētus pieteikumus, CV, iespējamos ierosinājumus un augstāko izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Kā ziņots, valdība 14. janvārī apstiprināja veselības ministru Danielu Pavļutu (AP) vakcinācijas procesa organizēšanu kā nacionālo projektu augsta līmeņa vadību un projektu koordinēšanu, kā arī plāno izveidot vakcinācijas projektu uzraudzības komiteju un projektu vadības biroju.

Covid-19 vakcinācijas vadības mehānisms var veikt projektu vadību vairākos līmeņos. Vakcinācijas projekta birojs darbosies veselības nozares līmenī. Vakcinācijas projektu birojs tieši pakļausies veselības ministram un nodrošinās kontaktu starp Krīzes vadības komiteju, Krīzes vadības koordinācijas grupu Covid-19 un Veselības ministrijas izveidoto darba grupu vakcinācijas projekta īstenošanai.

Politiskajā līmenī vadīs krīzes vadības komitejas komanda, kuru vada premjerministrs. Ministru līmenī vakcinācijas procesu uzraudzīs apakšgrupa, kas izveidota Covid-19 krīzes vadības koordinācijas grupā.

Avots

loading...