Ko viņš noklusē?

No visām lietām, ko Tavs mīļotais ir izbaudījis skolas laikos sporta treniņi, uzdzīve ar skaistām meitenēm, ir lieta, kas viņam pietrūkst vairāk par visu. Tas ir darbs zem jostasvietas. Kļūsti par tā eksperti, kas viņam liks izkust no baudas!

Priekšspēles laikā skūpsti katru viņa ķermeņa daļu, taču atstāj viņa kājstarpi neaizskartu, tas liks viņam alkt pēc Tevis vēl vairāk. Lēnām atver viņa bikses un caur apakšveļu paberzē viņa locekli, liec tam kļūt super cietam, liec tam pieplūst ar asinīm.

Velti viņam seksīgu skatienu, parādot to cik ļoti Tu viņu vēlies. Paberzē savu pēcpusi pret viņa draudziņu un liec viņam justies kā septītajās debesīs, velti viņam kādu erotisku deju.

Šobrīd tavam draugam vajadzētu justies ļoti iekārotam. Pakaitini viņu vēl nedaudz skūpstot viņa cirksni, taču apstājies pusceļā.

Lai viņš piedzīvotu maksimālas baudas virsotnes turpini tā, līdz pašam galam. Viņš būs Tev pateicīgs un novērtēs Tevi kā vēl nekad agrāk.

Tici tam, ka pēc šī Tavs mīļotais Tevi atstās bezspēcīgu un šī kļūs par tavu erotiskāko un neaizmirstamāko nakti mūžā. Saturies!

loading...