Latvijas iedzīvotājus brīdina par jaunu krāpniecības shēmu – No konta pazūda liela nauda!

Kāda “BezTabu” skatītaja ziņojusi, ka ir kļuvusi par kiberzādzības reālu upuri, lai arī pašai negribētos ticēt, tomēr tas ir noticis. Dīvainākais šajā visā ir tas, ka tas notika brīdī, kamēr sieviete gulējusi. No rīta viņa pamodusies un telefonā ieraudzījusi, ka ir saņēmusi veselas divas īsziņas ko bankas. Vispirms sieviete ievēroja, ka atnācis paziņojums no Swedbank. Paziņojumā minēts, ka 110 Eiro ir novilkti no konta un maksājuma mērķī rakstīts “apple.com”

Savukārt otrā ziņa bija par to, ka Swedbank ir nobloķējusi manu kontu, stāsta Bez Tabu skatītāja. Otrajā ziņā Swedbank bija atnācis paziņojums, ka ar viņas kontu ir veikti aizdomīgi darijumi un rūpējoties par klienta drošību, kartes darbība tika apturēta pilnībā.

Sieviete ir neizpratnē : “Kā tas vispār fiziski iespējams, ka kāds tiek manā kontā un bez manas ziņas veic kādu pārskaitījumu. Kā to vispār var dabūt gatavu?”

Swedbank galvenais pārstāvis Jānis Krops apstiprināja klientes aizdomas par to, ka ta ir krāpšana, tieši šī iemesla dēļ karte tikusi bloķēta. Iepriekš bija veikti kaut kādi darījumi, ka šīs kartes daturs nodevuši krāpnieku rokās. Tie ir dažādi Ķīnā vai tālās zemēs reģistrēti internetveikali, kur piedāvā dažādus pakalpojumus par ļoti zemām cenām. Un pats dīvainākais ir tas, kā šī nauda tika nozagta no sievietes konta un tas var notikt ar daudziem… Laiks pievērst uzmanību!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

loading...