Valtera tuvais draugs Mareks Bērents pastāstījis iepriekš nedzirdēto: “Nebija tā, ka Valčam slikti kļuva pēkšņi…”

Valteram bija piepildīta un laimīga dzīve. Viņš bija gaišs un tautas mīlēts cilvēks, ar lieliem mērķiem un sapņiem. Viņš bija TV zvaigzne ar augstāko izglītību politikas zinātnēs, raksta la.lv portāls kokteilis.lv Viņš bija spēcīgs cilvēks, kurš nekad nesūdzējās par dzīvi, nedusmojās uz likteni un līdz pēdējam elpas vilcienam cīnījās ar dzīves uzlikto pārbaudījumu.

Viņš vēlējās kļūt par tēvu un apprecēt savu mīļoto sievieti Kristīni. Diemžēl viņš to nepaspēja izdarīt. 17. oktobrī, zeltainā rudens dienā Valtera dvēsele pameta sāpju nomocīto ķermeni. Valtera draugi žurnālam “Privātā Dzīve” atklāj sāpīgo patiesību, par to, kā Valters jutās savas dzīves pēdējos mēnešos.

 “Nebija tā, ka Valčam slikti kļuva pēkšņi. Slimība, kura bija atgriezusies, viņu saēda pamazām. Jau ilgu laiku Valters mocījās ar mežonīgām sāpēm,” žurnālam saka mūziķa draugs un grupas Tumsamenedžeris Mareks Bērents. Viņš arī atklāj, ka Valters ar sāpēm cīnījies arī tad, kad smaidīdams piedalījās Mārtiņa Freimaņa piemiņas koncertā un koku stādīšanas pasākumā.

Pēc atgriešanās no Vācijas ar cerību, ka slimība beidzot ir uzvarēta, Valters entuziasma pilns atsāka darbu TV raidījumā Gudrs, vēl gudrāks. Kolēģi, skolēni un draugi bija viņa iedvesmas avots. Nofilmējies pirmajā raidījumā, Valters sliktās pašsajūtas dēļ vairs nevarēja piedalīties otrajā filmēšanā.

Taču arī tas nebūt vēl neesot bijis viss! – Šķir nākamo lapu un uzzini, kas notika tālāk

loading...