Latviju pāršalc ļoti skumja ziņa… Mūžībā ir devusies viena no Latvijas izcilākajām personām

Latviju pēkšņi un jau teju vai atkārtoti ir pāršalkusi ļoti skumja un nepatīkama ziņa par vienu no Latvijas vislabāk zināmākajiem cilvēkiem un personībām. Bez viņa šo valsti tik tiešām nevarēja iedomāties tādu, kāda tā ir. Pie tam jāņem vērā, ka šis ir zaudējums ļoti lielai cilvēku daļai, ne tikai tuviniekiem un draugiem, bet arī tautai un visām paziņām, kas ir pats skumjākais.

Diemžēl mūžībā ir devies Guntis Grūtups. Kā pašlaiks vēsts timenote,info, viņš bija Latvijas valsts PSR darbinieks un atjaunoja Latvijas Republikas prokuratūru, ar ko tad arī plaši pazīstams visā Latvijā un daudzviet arī ārpus.

Jāatzīmē, ka Guntis Grūtups dzimis 1934. gada 20. septembrī un uzaudzis Rīgā-Pārdaugavā. Viņš vienmēr iepriekš bija teicis, ka ir pamatīgs PārDaugavas zēns un vienmēr ar to lepojās.

Viņš mācījās Raiņa nakts skolā, pēc tam LVU Juridiskajā skolā un pēc tam strādāja milicijā. Vēlāk viņš sāka strādāt kā izmeklētājs sevišķi svarīgās lietās un departamenta direktora vietnieks sevišķi svarīgās lietās Latvijas Republikas Prokuratūrā.

Pēc neatkarības atgūšanas viņš kalpoja kā prokurors, vadot dažādas čekisma un nerehabilitācijas lietas. Pēc neatkarības atgūšanas viņš tika pārcelts uz Latvijas Republikas ģenerālprokurora biroju. Viņš vadīja daudzu bīstamu un ļoti skaļu lietu izmeklēšanu.

Avots

loading...