Pāvels Globa paziņo savu jaunāko prognozi – Šīm 3 zodiaka zīmēm Septembtra otra puse būs zelta laiks

Ikreiz, kad mainās gads, mēnesis vai gadalaiks, cilvēki cer iegūt labvēlību no Visuma un dzīves izmaiņām. Astrologs Pāvels Globa ir stingri pārliecināts, ka zodiaks šoruden būs pilnībā veiksmīgs. Zvaigžņotās debesis rāda, ka, kamēr jūs esat gatavs un pieņemat visas jaunās lietas, septembrī notiks būtiskas izmaiņas. Es esmu īpaši optimistisks par šo kritumu.

Dvīņi – būs pilnīga konveijera lente, kas sagādās pārsteigumus un prieku. Dvīņi ir gaidījuši. Septembra sākums viņus piepildīs ar prieku un pārsteigumiem. Pirmkārt, izmaiņas ietekmēs darbu. Ķīnas zodiaka pārstāvji ilgu laiku ir smagi strādājuši, tagad ir laiks izbaudīt darba augļus un atpūsties.

Dvīņiem būs lielas personiskās attīstības perspektīvas. Būs pietiekami daudz enerģijas, taču tā ir rūpīgi jāizmanto, lai to pareizi izmantotu. Piemēram, nav vērts tērēt enerģiju ballītēm un svinībām. Vislabāk ir koncentrēties uz noderīgām lietām, kas varētu nākt par labu nākotnē.

Vērša jaunais datums būs liktenīgs
Vērsis augstu vērtē stabilitāti un neatlaidību, tāpēc horoskops viņam ir īpaši svarīgs: tas sagatavo Vērsi un pielāgojas pārmaiņām.

Septembrī viņš vedīs Vērsi iepazīties ar jauniem draugiem. Šī tikšanās būs īstais liktenis. Ja Vērsis ir izlēmīgs un drosmīgs, tad pozitīvas pārmaiņas ir neizbēgamas. Dažiem cilvēkiem Visums gatavo uztura bagātinātājus šai ģimenei. Bet tas attiecas tikai uz Zodiaka pārstāvjiem, kuriem ir nopietnas attiecības un ilgtermiņa plāni. Būs daudz pozitīvu izmaiņu, mums vienkārši jāatpūšas un jāpieņem tās.

Jaunava – reālās pasaules revolūcija, kas pozitīvi ietekmēs attiecības Zvaigžņu stāvoklis parāda, ka Jaunavai jābūt gatavai būtiskām pārmaiņām – tas būs revolucionārs un pasaules uzskats.

Būs daudz izmaiņu dzīves domās un koncepcijās, kas ļoti pozitīvi ietekmēs attiecības ar radiniekiem un ģimenes locekļiem. Jaunava vairs nebūs tik spītīga, viņa kļūs saprotošāka un piedodošāka.

Jaunava pārskatīs savas prioritātes un vērtības. Tas viņu izglābs no emocionālā izsīkuma viņa pastāvīgajā vēlmē visu kontrolēt. Tagad iekšējā enerģija tiks ietaupīta bez atkritumiem. Jaunava sāks novērtēt visas detaļas.

 

 

 

loading...