Latviju diemžēl ir pāršalkusi skumja sēru vēsts… Miris ļoti zināms un tautā mīlēts cilvēks

Ticis  paziņots, ka Valsts policijas Vizmes reģiona pārvaldes Valmieras galvenajā iecirknī Kriminālpolicijas pārvalde kopā ar Valsts policijas Kriminālizmeklēšanas pārvaldi veica virkni izmeklēšanu. Rezultāti ir acīmredzami!

Policija atklāja, ka diemžēl viņš tika atrasts miris, un ir sākts kriminālprocess un turpinās izmeklēšana, lai noskaidrotu faktisko situāciju. Tomēr tas nav viss stāsts. Jāņem vērā vairāki faktori.

Šobrīd valsts policija ir izteikusi lielu pateicību visiem, kas piedalījās vīrieša meklēšanā. Jāņem vērā arī fakts, ka 1990. gadā dzimušais Edmunds ir pazudis kopš 2020. gada 7. jūnija.

Pēdējā viņa redzētā vieta bija Kokoni apkārtnē. Sieva vairākos sociālajos tīklos ir norādījusi, ka šādas pazušanas viņam ir ļoti reti. Viņa pastāstīja, ka pēc liecinieku teiktā, viņš iekāpa tumšā BMW automašīnā un brauca nezināmā virzienā.

Transportlīdzekļa identifikācijas zīme vēl nav skaidra, taču, iespējams, tā ir fiksēta dažās pašvaldības vai privātīpašuma kamerās, taču izmeklēšanas laikā tas tiks tālāk izmeklēts. Viņš valkāja darba drēbes un līdzi bija tikai viedtālrunis.

Policija neticēja, ka Edmunda pazušana varētu būt saistīta ar jebkādiem vardarbības aktiem, kuriem viņa ģimene pilnībā ticēja. Edmunda meklējumos tika atrasta visa ģimene un draugi.Visi teica, ka Edmundam nekad nav raksturīga šī pazušana, kas ir dīvainākais.

Izmeklēšana noteikti turpināsies, un mums būs jāgaida daži secinājumi, kas tiks paziņoti vēlāk, un kas izraisīja nāvi.

Avots

loading...