Lienes Skulmes tuvinieki meklē palīdzību – Meklē aculieciniekus Andra Kiviča milzu zvērībām!

Jauns.lv rīcībā šonedēļ bija nonākusi tiešām satraucoša informācija, liela daļa jau būs dzirdējusi, ka ceturtdienas pēcpusdienā ar milzīgu kašķi ir beigusies Andra Kiviča un Lienas Skulmes aptūta pazīstamā izklaides centrā. Kā stāstīja aculiecieniki, Liene ar Andri pamatīgi sastrīdējušies un visa saruna ir notikusi tiešām ļoti skaļi ar pacilātiem toņiem.

Viss strīds esot beidzies ar to, ka Liene tikusi nogādāta slimnīcā ar pārsistu pieri. Piere nav pārsista tikai mazliet, viņai tikušas uzliktas vairākas šuves. Taču pats Andris Kivičs pats pēc strīda izklaides centru esot pametis un Lienei neko neesot izdarijis un neko vispār nav zinājis par to, kas noticis.

Īsu brīdi pēc konkrētā notikuma viņš bija veicis ierakstu sociālajā tīklā “Twitter”. Viņa teiktajā bijusi necenzēta leksika, taču vienkāršiem vārdiem runājot viņš pateicis, ka visbriesmīgākais dzīvē ir tas, ka cilvēki kaut ko saprot, tikai vēlāk, otrā piegājiena nemaz vairs neesot.

Pēc tam sekoja vēl ieraksts kurā bija ierakstīts “Tas ir piz****! Pēc vairākām stundām sekoja vēl viens ieraksts no Andra Kiviča, viņš ierakstījis, ka patreiz notiek, ka tāds, ko cilvēki pat nevar iedomāties! Taču tagad ir iesaistīti Lienes tuvinieki, jo tas viss ir aizgājis tik tiešām tālu!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

loading...