Lūk arī patiesība par ilgdzīvošanu! Savu milzīgo noslēpumu atklājis 265 gadus vecais kungs, pirms savas nāves!

Li Ching Yuen bija vīrietis, kura mūžs bija 256 gadus garš. Ķīnas valdības dokumentos no 1827. gada tiek apliecināta Li Ching Yuen 150. dzimšanas diena.
1877.gada reģistrētajos dokumentos atrasts raksts ar sveicieniem Li 200. dzimšanas dienā. Kāds NewYork Times žurnālists publicēja rakstu 1928. gadā, kurā atmiņās par veco vīru dalījās cilvēki, kuri veco vīru atceras no laika, kad paši bija mazi.

Savu karjeru kā augu speciālists un tirgotājs Li uzsāka jau 10 gadu vecumā. Viņš kalnos vāca augus un tad studēja to ietekmi uz veselību un ilgdzīvošanu. 40 gadu vecumā vīrieša uzturs balstījās tikai uz augu valsti – godži ogām, dažādām saknēm, augiem, rīsiem.

1749. gadā, kad vīrietim bija 71 gads, viņš kļuva par Ķīnas armijas tuvcīņas treneri. Viņš bija precējies 23 reizes un bija tēvs vairāk kā 200 bērniem.

Lasīt un rakstīt Li iemācījās ļoti agri, un jau desmit gadu vecumā viņš bija pabijis tādās vietās kā Kansu, Shansi, Tibeta, Annama, Siāma, Mančūrija, tur viņš apguva vietējo augu īpašības. Tā 100 gadus bija viņa pamatnodarbošanās – pēc tam viņš tirgoja citu cilvēku lasītos augus.

Viens no Li mācekļiem zināja teikt, ka Li nav vienīgais vīrietis, kam izdevies nodzīvot līdz 200 gadu vecumam. Balstoties uz viņa teikto, Li ir apmācījis kāds vīrs, kuram bija pat 500 gadi, viņš devis padomus par dažādiem vingrinājumiem un uzturu.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...