Vistas zupa ar 4 vienkāršām sastāvdaļām, palīdzēs nomest reālus 2 kilogramus nedēļas laikā!

Daudzas diētas ir balstītas uz zupām, taču šīs zupa pārspēj tās visas! Tās pamatā ir rīsi, kuri palīdzēs ne tikai notievēt, bet arī justies labāk. Bet tas nebūt nav viss – visa pamatā slēpjas gatavošanas māksla un sastāvdaļu secība. Šādu zupu neatradīsiet nevienā restorānā, taču kāds ir šis zupas noslēpums?

zupa3Sāksim ar to, ka rīsi vienmēr bijuši pamatu pamats, labai kuņģa darbībai, tieši tāpat arī ātrākai vielmaiņai, bet kāda tad ir šīs zupas recepte?

Sastāvdaļas :
2,5 litri ūdens
120 grami rīsu
2 olas
1,5 citrona
250 grami vistas filejas

Pagatavošana
Vispirms ir jāpaņem vistas fileja un jāsagriež smalkos gabalos. Tālāk jāpaņem katls un viss jāsaliek iekšā, tad jāpievieno 2,5 litri ūdens, kad filejas gabaliņi ir izvārīti – tie jāizņem ārā, vārīšanas ilgums līdz 40 minūtēm. Tālāk ir jāpaņem 2 vistas olas un kārtīgi jāsakuļ, tad jāpaņem 1,5 citrona un no abiem jāizspiež sula. To visu salejot bļodā un pa virsu pārlejot ar 150 ml. buljona.

Paņemiet rīsus, noskalojiet tos un lieciet vārīties katliņā, kurā vārījās vistas filejas gabaliņi. Tad, kad rīsi ir mīksti, uguns jānogriež uz pašu mazāko. Tālāk ir jāpaņem bļodiņa kurā sajauktas olas ar citrona sulu un jāpievieno katla sastāvam. Kārtīgi to visu samaisiet – pagaidiet 10 minūtes un droši varat ņemt katlu nost.

Lietošana
Zupu ieteicams lietot 3x nedēļā. Pie zupas lieliski klāt garšos sagrieztas dillītes, kā arī grauzdētas maizes kubiciņi, kurus var pievienot zupai. Izbaudiet šo recepti un ļaujiet sevi padarīt slaidāku!

loading...