Lūk, kuru zodiaka zīmju pārstāvjiem labāk neuzticēties!

Dvīņi – viņiem ir grūtības uzticēties citiem. Iepazīstot jaunus cilvēkus, dvīņi ir gatavi uz ļaunāko, taču laika gaitā viņi nomierinās. Taču otram cilvēkam ir jāuzmanās, jo tad sākās periods, kurā labāk neuzticēties pašiem dvīņiem – viņi mēdz melot par sīkumiem, pat ja paši to nemaz nemana. Taču labāk, lai tie ir sīki meli, nekā liela nodevība.

Vēzis – ja esat iesaistījies biznesa attiecībās ar vēzi, tad labāk pārāk viņiem neuzticēties. Viņi ir naudaskāri, tāpēc centieties ar vēžiem draudzēties, lai nepaliktu muļķa lomā. Paši vēži ir ļoti labi analītiķi, tāpēc viņus apmānīt ir gandrīz neiespējami. Viņi nemēdz rīkoties nekrietni, viņi ir gudri, tālredzīgi un uzmanīgi, viņi spēj izvērtēt, kā persona rīkosies tālāk.

Lauva – Lauvas ir ļoti viltīgi, viņi ļoti profesionāli paslēpj nodarītā pēdas, tāpēc ne vienmēr spēsiet viņu pieķert. Protams, meli jūs nekādīgi neietekmēs, tiks iedragāta tikai Lauvas reputācija, ar kuru Lauvas negrib riskēt, tāpēc satraukumam nav pamata. Lauvu uzticēšanos ir jānopelna, taču dažkārt viņiem pat patīk tikt apkrāptiem.

Jaunava – jaunavu neuzticēšanās aug proporcionāli situācijām, kurās viņas tiek apkrāptas. Jo vecāka ir jaunava, jo mazāk viņa kādam uzticas. Viņas ir ļoti uzmanīgas, tāpēc pat tad, kad viss ir 100% droši, viņās gruzdēs bažas. Taču uzmanieties, arī pašas jaunavas ir izveicīgas meles, kas nepazīstamiem vai mazpazīstamiem cilvēkiem spēj samelot tā, ka ir grūti saprast, vai tā ir patiesība vai nē.

Svari – šajā zīmē dzimušie labi apzinās, ka nemāk melot, tāpēc bieži par to joko. Protams, daži svari ir apveltīti ar labām meļa prasmēm, taču tas notiek reti. Paši svari ir ļoti naivi, un, pat ja kādam nenotic, tad tas neko nemaina. Lai gan tas liekas savādi, svari bieži citiem stāsta par to, kā citi viņus ir pievīluši.

Skorpions – šie cilvēki ir melu un liekulības lietpratēji. No viņiem tiešām labāk uzmanīties, taču ne vienmēr viņus var līdz galam atkost, jo skorpioni ir tie, kas neiedurs dunci mugurā savam ienaidniekam, taču nebūs arī līdz galam godīgi pret savu tuvāko draugu. Tādi viņi ir, taču tiem, kas skorpionu no sirds mīl, šīs negantās īpašības nāksies pieciest. Paši skorpioni ir apveltīti ar labu intuīciju, tāpēc viņus apmānīt ir grūti.

Strēlnieks – ja kāds tavs draugs vai ģimenes loceklis ir strēlnieks, tad apsveicam, jo viņiem tiešām var uzticēties. Pārējie strēlnieki jūs mierīgi var apmānīt, taču mūsdienās šī īpašība nebūt nav peļama. Pašiem strēlniekiem labāk nemelot, jo viņi tos vienā mirklī atpazīs.

Mežāzis – viņi nemēdz otram uzticēties, kamēr šis cilvēks skaidri nav pateicis, ka neuzticībai nav pamata. Uzsākot sarunu ar jauniem cilvēkiem, mežāži viņiem neuzticēsies. Taču ar gadiem šī uzmanība pierimst. Paši mežāži melot nemāk, taču viņi to nemaz nevēlas darīt. Varētu pat teikt, ka šiem cilvēkiem nav slikto īpašību vai vājību.

Ūdensvīrs – pateicoties ūdensvīru psihologu spējām, viņiem nav jāmācās melot. Dažkārt viņi šo īpašību izmanto savā labā, taču ne gadījumos, kad tas liecina par viņu relatīvu pieklājību. Ūdensvīrus apkrāpt spēj retais, taču, kad tas notiek, tad ūdensvīri noteikti viņiem atriebsies.

Zivis – šiem cilvēkiem ļoti patīk melot, tāpēc no viņiem jāuzmanās. Šajā gadījumā ir pluss, ja protat nolasīt cilvēku pēc sejas un ķermeņa valodas, tad varēsiet atpazīt zivs melus. Taču, ja pieķersiet zivis melos, tas viņas neatturēs no melošanas. Taču dažkārt arī viņi paši nevar atpazīt, kad saka taisnību un kad melo, taču citreiz šīs prasmes var lieti noderēt.

Protams, katrs cilvēks pēc rakstura un uzvedības ir citādāks, un ne vienmēr zodiaka zīmju apraksti atbilst jūsu personībai, tāpēc labāk vienmēr būt uzmanīgiem, kā arī nekrāpties pašiem!

loading...