Mūžībā ir devies ļoti slavens aktieris savas filmas pirmizrādē! Skumji

Lai arī cik slavens un bagāts tu būsi, katram pienāks tā stundiņu, kad nāksies atvadīties no dzīves. Tāpat notika ar šo pasaulē slaveno aktieri, kurš ir zināms ne tikai Amerikā, bet arī visā pārējā pasaulē!

Vīrietis, kuru noteikti arī Tu esi redzējis kādā no filmām. Viņš ir ļoti daudzu flmu galvenais varonis un viņu mīlēja daudzi kritiņi, jo viņu filmas tik tiešām atšķīrās. Mūžībā ir devies aktieris Roberts Forsters.

Ticiet vai nē, bet šis aktieris mira no smadzeņu vēža. Dienā, kad notika viņa pēdējās filmas pirmizrāde ar nosaukumu : “El Camino : A Breaking Bad Movie”. Filma bija tik ļoti gaidīta, ka biļetes tika izpirktas jau pirmajās minūtes, kopš tās tika piedāvātas.

Viņš Holivudā slavu ieguvua 1967. gadā kopā ar Marlonu Brando un Elizabeti Teilori piedaloties filmā ar nosaukumu : “Reflections in a Golden Eye!” Tomēr vai Tu spēj pateikt, kā viņš izskatījās pēc izskata, neparādot viņa bildi un pārējo notikumus?

Pēc šīs filmas viņa slava turpināja augt ļoti strauji un viņam tika piedāvātas tiešām daudz filmas, kurās būt par galveno aktieri. Drīz vien viņš atzina, ka priecājas par savu laimīgo likteni, ka viņa ir ļoti paveicies.

Tomēr rodas jautājums, vai viņš zināja par to, ka viņam ir smadzeņu vēzis? Daudzi par to klusē un neizsakās, it īpaši ģimene. Tomēr pēc medijos apkopotās informācijas var secināt, ka viņš to uzzināja neilgi un līdzīgi kā Krievijas slavenai aktrisei Anastasijai, atliek tikai pailzināt mūžu.

Arī Tu noteikti kaut reizi esi skatījies filmu, kur piedalās arī viņš. Visu savu dzīvi viņš veltīja, lai filmētos dažādās filmās, taču tagad mēs viņu varēsim tikai vairs atcerēties, lūkodamies viņu filmās.

Visa Holivuda skumst par viņa aiziešanu, jo viņš ir bijis iecienīts draugs ikvienam slavenam aktierim un režisoram. Nav zināms, kad būs atvadīšanās, tomēr šī ziņa ir skumja ne tikai visā Amerikā, bet arī pārejā pasaulē.

loading...