Nekavējoties Izmet Šos Ikdienas “Normālos” Skaistumkopšanas Produktus – Tie Var Izraisīt Vēzi Un Jūs Tos Lietojat Katru Dienu

Talks.
Šis pulveris ir bagāts ar magnija silikātu, savienojumu, kas palielina risku saslimt ar olnīcu vēzi.  Tādēļ nelieto talku, tā vietā pagatavo pats. Izmanto 7 pilienus dabīgās lavandas ēteriskās eļļas, ¼ kkrūzi kudzu sakņu cieti un 1/3 rīsu miltus.

Skropstu tuša.
Visas skropstu tušas satur dažas toksiskas, vēzi izraisošas sastāvdaļas. Piemēram, tajās ir petroleja, formaldehīdi, alumīnijs, smaržvielas un polimēri. Izvairies no šīm sastāvdaļām, iegādājoties dabīgu un smaržvielas nesaturošu skropstu tušu.

Matu laka.
Visas matu lakas ir pilnas ar ķimikālijām, kas ir kaitīgas ne tikai videi, bet arī ādai. Tās var izraisīt arī plaušu bojājumus. Tāpēc vietējos veikalos meklē dabīgas lakas!

Zobu pasta.
Zobupastas satur krāsvielas, propilēnglikolu, nātrija laurilsulfātu, fluroīdu, un visas no šīm sastāvdaļām ir saistītas ar vēzi. Par laimi, ir pieejamas daudzas dabīgas un fluroīdu nesaturošas zobu pastas, tāpēc parasto zobu pastu vietā vari izvēlēties tās.

Lūpukrāsa.
Sievietēm vajadzētu izvairīties no lūpukrāsām, jo tās palielina risku saslimt ar krūts vēzi. Tā vietā jāizmanto dabīgās lūpukrāsas.

Plastmasas pudeles un ēdiena uzglabāšanas trauki.

Šīs pudeles satur daudz kaitīgu ķimikāliju, piemēram, bisfenols-A un bisfenols-S. Tie var izraisīt traucējumus vielmaiņā, reproduktīvajā sistēmā, audu funkcionēšanā, augšanā, garastāvoklī, asinsspiedienā un pats ļaunākais – krūts, prostatas un vairogdziedzera vēža attīstībā.

It īpašī ja šīs pudeles mazgā, ķimikālijas izplatās, un nav laba ideja plastmasas traukus un pudeles ilgi turēt.

Labākais veids, kā no ķimikālijām izvairīties, ir izmantot stikla pudeles un traukus ēdiena uzglabāšanai. Ļoti svarīgi stikla produktus izmantot bērnu barošanā.

 Mākslīgie saldinātāji.

Populārākie saldinātāji ir sukraloze un aspartāma, un  ir pierādīts, ka tie veicina diabēta rašanos. Tādēļ savas veselības dēļ izvairies no saldinātājiem, jo Tev tie nav vajadzīgi, Tev ir vajadzīga veselība. Tas pats ir ar ēdieniem, kas satur saldinātājus, piemēram, diētiskā kola. Diētiskā kola var izraisīt svara palielināšanos, diabētu, veselības traucējumus un pat Alcheimeru!

Pretpiedeguma katli un pannas.

Darbam virtuvē izvairies lietot pretpiedeguma katlus un pannas, jo ir pierādīts, ka tie ir kancerogēni. Tā vietā izmanto stikla vai keramikas piederumus.

Gaisa atsvaidzinātāji.

Gaisa atsvaidzinātāji ir ļoti kaitīgi, īpaši bērniem, jo tie satur ķimikālijas, kas pubertātes periodā var radīt problēmas. Izvairies no tiem, jo no ēteriskajām eļļām ir iespējams tādu atsvaidzinātāju pagatavot mājās. Vai vari attaisīt logus un durvis un atsvaidzināt savu māju tādā veidā.

Tīrīšanas līdzekļi.

Visi tīrīšanas līdzekļi, ko redzam reklāmās, satur dažas ķimikālijas, kas ir kaitīgas Tavai veselībai, un visus šos līdzekļus ir iespējams aizstāt ar dabīgiem produktiem. Tīrīšanai vari izmantot tādus produktus kā pārtikas soda, baltais etiķis, ūdeņraža peroksīds, trauki maisīšanai, izsmidzināmās pudeles, šķidrās olīveļļas ziepes, citrona sula, ēteriskās eļļas, mikrošķiedru drēbes.

Antibakteriālie tīrīšanas līdzekļi un ziepes.

Tie ir kaitīgi, it īpaši bērniem, jo tie tāpat kā gaisa atsvaidzinātāji, bērnam augot, var radīt veselības problēmas. Ir pierādīts, ka šie tīrīšanas līdzekļi un ziepes satur sastāvdaļas, kas izraisa hormonu regulācijas problēmas un daudzas alerģijas, disfunkcijas, svara palielināšanos, endokrīnās sistēmas traucējumus, iekaisumus.

Tā kā tie ir ļoti kaitīgi, vari aizstāt tos ar siltu ūdeni un maigām ziepēm.

Krēsls, uz kura Tu sēdi.

Tas var izklausīties smieklīgi, bet pat krēsls, uz kura Tu sēdi, var saturēt daudz kaitīgu sastāvdaļu un var būt viena no kaitīgākajām lietām mājā. Katru dienu mēs ilgu laiku pavadam sēžot, un tas ir iemesls, kāpēc tas ir bīstami. Sēdēšana var palielināt plaušu vēža risku, 2. Tipa diabētu, kardiovaskulārās slimības. Tāpēc nesēdi pārāk daudz. Ir svarīgi, piecelties un pastaigāt. Kad darbā ir pauze, nepieciešams piecelites un pastaigāt un to ir svarīgi darīt arī esot mājās. Dari to ik pa 50 minūtēm.

Elektroierīces.

Mūsdienās visi ir apsēsti ar elektroniskajām ierīcēm, tādām kā telefoni un datori, pat mazi bērni! Tas nav veselīgi. Šo ierīču radītie elektromagnētiskie lauki ir kancerogēni, īpaši telefona, kas cilvēkam var attīstīt smadzeņu vēzi.

Kad runa ir par veselību, ir jābūt ļoti uzmanīgiem, ir jāpārstāj daudz izmantot elektroierīces. Pat, ja mēs tās neizmantojām, bet tās ir mūsu tuvumā, tās var izplatīt radiāciju un radīt problēmas.

Garšvielas.

Pārtikā lietojamās garšvielas un garšaugi satur daudz vitamīnu un minerālvielu un citas vielas, ko varam izmantot gatavošanā. Ir pierādīts, ka ingvers, rosmarīns, ķiploki un timiāns nomāc iekaisumus, tāpēc ir svarīgi mājās tos turēt drošā vietā, nevis vecos iepakojumos.

Higiēnas preces.

Katru dienu caur ādu tiek uzsūktas dažādas ķimikālijas, tostarp arī no higiēnas precēm. Īpaši sievietes, kas šos produktus lieto katru dienu. Arī kosmētika satur veselībai kaitīgos smagos metālus. Daudzi kosmētikas līdzekļi un higiēnas preces satur ļoti daudz ķimikāliju, kuras var izraisīt daudz nopietnu veselības problēmu.

Mēs saskaramies ar daudziem produktiem un lietām, kas veselībai ir kaitīgas un pakļauj to saslimšanas riskam. Tie satur ķimikālis, kas mūsu organismam nav drošas.

Kas ir ļaunākais, šos produktus mēs lietojam katru dienu, tā ir daļa no mūsu ikdienas, piemēram, elektronika un skaistumkopšanas līdzekļi.

Tādēļ rakstā ir apkopoti produkti, kas Tavai veselībai ir kaitīgi un var izraisīt vēzi. Tāpēc izvairies no tiem. 

loading...