Nevainīgi joki, kuri beidzās ar nāvi

 

Pusaudži pārklāj STOP zīmi... Autors: noodle Nevainīgi joki - traģiskas sekas
1.Pusaudži pārklāj STOP zīmi un nogalina divas sievietesDiviem zēniem no Ohaio, Setam Stonerokam (19) un Derekam Grīnlīnam (18) patika izjokot citus. Viņi bieži vien par visām savām izojokošanām ierakstīja portālā Facebook. 2011. gada augustā, abi ierakstīja portālā par jaunāko: ”STOP zīmes pārklāšana ar celofāna maisiņiem, lai zīme būtu knapi pamanāma.”
Tajā vakarā, divas māsas, 80 gadīgā Džeanna Šea un 85 gadīgā Marija Spranglere, devās izbraucienā, dodoties ziemeļu virzienā uz Huber-Hitler ielas. Nepamanot aizklāto STOP zīmi, Džeanna brauca taisni gar to un rezultātā mašīnu no ceļa notrieca džips.
Diemžēl, abām māsām šī bija avārija beidzās letāli.
Marija nomira uzreiz, savukārt Džeanna vēlāk mira slimnīcā. Džipa šoferim nebija nekādu nopietnu traumu.

Abi pusaudži tika apsūdzēti par satiksmes kontroles ierīču bojāšanu un slepkavību bez iepriekšēja nodoma. Setam Stonerokam piesprieda četru gadu cietumsodu un tiesnesis šajā lietā viņa rīcību nodēvēja par bērniškīgu.
Savukārt, Dereka Grīnlīna soda piespriešana tika atcelta pierādījumu trūkuma dēļ, kad tika noskaidrots, ka viņš tikai esot palīdzējis nopirkt celofāna maisiņus, bet nepiedalījās ceļa zīmes pārklāšanā ar tiem. Dereks esot novērojis Setu no transportlīdzekļa un teicis viņam, ka tā ir slikta ideja, bet tik un tā neizdarījis neko, lai apturētu visu notiekošo.

Vīrietis nogalina draugu ar... Autors: noodle Nevainīgi joki - traģiskas sekas
2.Vīrietis nogalina draugu ar neīstu pistoliLabākie draugi Nikolass Bells un Džefrijs Čarbonejs 2010. gadā palika pie kāda drauga pa nakti.
Džefrijs aizmiga un Nikolass nolēma izjokot draugu. Nikolass pagrāba, viņaprāt, spēļu bisi un gribēja pamodināt draugu ar blīšķi. Vīrietis nospieda gaili un izrādījās, ka bise ir īsta, turklāt – 22 kalibra medību bise.
Nikolass trāpija Džefrijam krūtīs un uzreiz pēc tam cietušais mira.

Nikolasu sodīja par vienkāršu uzbrukumu ar ieroci, slepkavību bez iepriekšēja nodoma un neapdomātu apdraudējumu. Tiesas zālē vīrietis atzina, ka viņa neveiksmīgais joks nogalināja labāko draugu un, ka viņa rīcība bijusi stulba un bezrūpīga. Bet kā izrādās, tā nebija vienīgā reize, kad Nikolass ir iešāvis draugam. Kādā 2009. gada video materiālā redzams kā Džefrijs asiņo  Nikolasa šāviena dēļ ar BB pistoli. Video fonā var dzirdēt kā Nikolass smejas. Pēc visa notikušā Nikolasa aizbildināšanās netika ņemta vērā. Viņš saņēma gada cietumsodu par mazāko nodarījumu papildus vēlāk saņemot septiņus gadus par slepkavību. Cerams, ka viņš beidzot saprata savu rīcību par cilvēku izjokošanu ar šaujamierīcēm!

Ugunsdzēsējs mirst dzenoties... Autors: noodle Nevainīgi joki - traģiskas sekas
3.Ugunsdzēsējs mirst dzenoties pakaļ vandāļiemKādā oktobra vakarā 2010. gadā, grupa ar šķietami nogarlaikotiem pusaudžiem Alabamā nolēma iziet ārā un aptīt mājas ar tualetes papīru jautrībai.
Pēc pāris māju aptīšanas viņi devās apstrādāt nākamo – 34 gadus vecā ugunsdzēsēja Džeimsa Lutera McReja mitekli. Džeimss redzēja pusaudžus ieejot viņa pagalmā un uzreiz pazvanīja 911, domādams, ka viņi tulīt ielauzīsies mājā. Jaunieši redzot vīrieti nobijās un ieleca mašīnā, ātri steigdamies prom. Džeimss nolēma dzīties pakaļ ar savu pikapu, lai norakstītu mašīnas numuru. Ugunsdzēsējs zaudēja kontroli, izbrauca cauri kādam žogam un tādēļ, ka nebija piesprādzējies tika izmests no mašīnas, kad tā apgāzās. Džeimss mira notikuma vietā.

Visi pusaudži bija zem 18 gadu vecuma un tika intervēti, bet tika sveikā bez soda.

Nogalināta 18 gadus jauna... Autors: noodle Nevainīgi joki - traģiskas sekas
4.Nogalināta 18 gadus jauna meitene – pārsteigums ar traģiskām beigām2013. gadā Lalu ģimene izvācās no mājām Longmontā, Kolorado un pārvcās netālu no Nivotas. Ģimenes draugs Nerreks Galejs (21) un Lalu ģimenes dēls (15) palika vecajās mājās, lai to apsargātu.
18 gadīgā Premila Lala un viņas 12 gadīgais brālēns nolēma izjokot brāli un Nerreku. Abi domāja, ka būtu smieklīgi paslēpties skapī, izraisīt pāris skaņas un izlekt no skapja, lai pārbiedētu abus.

Nerreks un brālis sadzirdēja trokšņus, kas lika domāt, ka mājās ir kāds zaglis. Nerreks, ieroču entuziasts, rokā paņēma sev ieroci un iedeva vienu arī 15 gadīgajam zēnam. Abruņoti, abi devās trokšņu virzienā.
Kad abi pagāja garām vienam no skapjiem, sadzirdēja skaļu kliedzienu. Durvis atvērās un kāds viņiem uzleca virsū . Nerreks, domādams, ka tas tiešām ir zaglis, izšāva. Tas bija tad, kad vīrietis saprata, ka iešāva Premilai.
Nekavējoties, viņi veda cietušo Premilu uz Longmontas slimnīcu. Pāris stundas vēlāk, tika paziņots, ka jaunā meitene mirusi.

Nerreks netika sodīts par viņas nāvi, bet gan par neapdomātu apdraudēšanu, vardarbību pret bērnu, kā arī par to, ka iedeva ieroci 15 gadīgam zēnam.

Helovīnu izjokotājs... Autors: noodle Nevainīgi joki - traģiskas sekas
5.Helovīnu izjokotājs nejauši nogalina seviDžordans Morlans (16) bija centīgs students Fernkrīkas augstskolā. Viņa sapnis bija kļūt par jūrnieku un puisis mīlēja  Helovīnus un vienmēr biedēja tajos savu mazo māsu.

2013. gada septembrī, Džordans dekorēja pagalmu kopā ar ģimeni Helovīnu noskaņās. Kopā ar visām citām dekorācijām puisis uzkarināja cilpu uz koka. Vēlāk vakarā, viņa mazā māsa pastāstīja mātei, ka Džordans karājās kokā – nekustīgs. Viņu māte, Džindžere Rodrigueza sākumā neticēja meitai, sakot, ka tas ir joks. Bet viņa sāka uztraukties, kad mazā meita pastāstīja, ka no brāļa mutes tecēja siekalas…

Ms.Rodrigueza ieskrēja dārzā, bet nebija spējīga dabūt dēlu lejā. Mediķi atbraucot, nekavējoties aizveda puisi uz slimnīcu. Diemžēl, šī izjokošana beidzās letāli un Džordans mira no orgānu mazspējas. Saskaņā ar policijas teikto, kas pasludināja viņa nāvi par nejaušu, Džordans, iespējams, nenoturēja līdzsvaru liekot dekorāciju ap kaklu un tad noģība, kad cilpa sakļāvās ciešāk viņa kaklam.

Cietsirdīgie klasesbiedri... Autors: noodle Nevainīgi joki - traģiskas sekas
6.Cietsirdīgie klasesbiedri noved pusaudzi līdz nāveiSergejs Kaspers (17) mācījās Polittehniskajā Koledžā Krievijā. Viņu raksturoja kā jauku puisi, strādīgu un centīgu, kurš mīlēja mākslu un uzstāšanos uz skatuves. Bet skolas biedri kā arī klasesbiedri mīlēja zēnu terorizēt. 2014. gada decembrī, klasesbiedru naids pret zēnu aizgāja par tālu.

Gribēdami izjokot Sergeju klasesbiedru grupa viņu sagūstīja un ietina plastikāta plēvē līdz zēns vairs nebija spējīgs pakustēties. Cietsirdīgie klasesbiedri aizvilka zēnu uz tualeti, izmērcēja podā un tad aizvilka viņu uz klasi. Sergejs zaudēja līdzsvaru un, atsitoties pret skolotāja galdu, guva pamatīgu traumu barības vadā. Kad puisis nokrita uz zemes, klasesbiedri turpināja smieties. Vēlāk sapratuši, ka noticis kas nopietns viņi izsauca ātros. Sergejs vēlāk mira slimnīcā.

Kā izrādās, skolotājs visu šo laiku bija sēdējis pie sava galda un izlicies, ka neko neredzēja… un neizdarīja neko, lai to apturētu.

Skola noliedz, ka zināja par zēna terorizēšanu, lai gan daži skolēni izstāstījuši, ka tas notiek jau mēnešiem ilgi.  Skola izslēdza vainīgos skolēnus un policija saka, ka vēl šo lietu izmeklē.

Pusaudze mirusi nevainīgā... Autors: noodle Nevainīgi joki - traģiskas sekas
7.Pusaudze mirusi nevainīgā izjokošanā2014. gada 15. februāra naktī, Adriana Brodveja (15) un seši draugi devās pusdienās un uz kino. Tas bija tad, kad visi nolēma atriebties draugam, kurš izjokoja viņus Helovīnos.

Pusaudži piebrauca pie drauga mājas, kura vārds nav publicēts, un apmētāja viņa mašīnu ar majonēzi un olām, tad apklāja to ar tualetes papīru un lapām. Kad draugi pabeidza izjokošanu, visi septiņi devās atpakaļ uz mašīnu. Tajā brīdi vīrietis, vēlāk identificēts kā Villijs Nobels (48), viņu drauga tēvs, iznāca ar pistoli un sāka šaut. Viena no lodēm trāpiīja Adrianai galvā. Viens no draugiem aizskrēja uz tuvāko veikalu, kur izsauca policiju.  Adriana, kura bija pasažieru sēdvietās, vēlāk mira slimnīcā.

Mr. Nobels tika sodīts par slepkavību un teroristisku rīcību. Šausmīgi, ka viņš nezvanīja policijai, kad pusaudži sāka apmētāt mašīnu, ne arī tad, kad sašāva vienu no viņiem. Šī lieta vēljoprojām turpinās.

loading...