Neviens manā mājā man neticēja, kamēr mana vecmāmiņa to neizmantoja, šis mājas vitamīna serums, var pārvērst jebkuru ādas daļu uz 20 gadiem atpakaļ

Kas mums būs nepieciešams:
E-vitamīna kapsulas (2 vienības)
-Alvejas gēls (1 ēdamkarote)
– Zaļās tējas pulveris (1 ēdamkarote)
– linsēklas(2 ēdamkarotes)
– Ēteriskā eļļa (2 pilieni)
-Ūdens (1 tase)

Sagatavošana un lietošana:
Pirmā lieta, kas mums jādara, ir jāuzvāra ūdens traukā uz mazas liesmas. Nekavējoties pievienojiet linu sēklas un ļaujiet tām vārīties, līdz veidojas putojošs gēls. Šajā brīdī mēs pievienosim zaļo tēju un maisam 10 sekundes. Kamēr vārās. Pēc tam izfiltrēsim vielu un pārliesim to citā traukā.

Tagad mēs pievienosim 1 ēdamkaroti alvejas želeju un E vitamīna kapsulu ekstrakta. Tad mēs visu noņemam, līdz mēs iegūstam viendabīgu vielu. Visbeidzot pievienojiet ēteriskās eļļas pilienus un novāciet no jauna. Šo losjonu ledusskapī var uzglabāt līdz 8 dienām.

Tas, ko mums ir jādara, ir dziļi jāattīra ādu, vai nu no sejas, vai kādas citas daļas. Pēc tam uzklājiet losjonu ar smalku apļveida kustību, līdz tas ir absorbēts. Mēs redzēsim, kā uzreiz āda sāk izskatīties daudz gaišāka un veselīgāka. Pēc vairākām lietošanām jūs pamanīsiet, kā tas uzlabo ādas izskatu.

Ja vēlaties nevainojamu ādu, sāciet lietot šo pilnīgi dabisko mājas losjonu ja tulīt. Mēs apliecinām, ka jūs saņemsiet neticamus rezultātus rekordīsā laikā.

loading...