Onkologi iesaka- Neēdiet šos 8 pārtikas produktus, tie var izraisīt vēzi!

Medicīnas eksperti domā, vēzis ir komplekss kopums daudzām slimībām. To var radīt: Dzīves stils, slikts uzturs, netrenēšanās, tabaka, gēni, infekcijas Vides saskare ar ķīmiskām vielām vai radiācijas.

Pētījumi saka, ka slikts uzturs un  neaktīvs dzīves veids var palielināt vēža risku. Pasaules vēža pētniecības fonds teica, ka gandrīz 20% no amerikāņu vēža gadījumi saistīti ar sliktu uzturu, bezdarbības, svara pieauguma un alkohola.

Bet, tāpat kā ar citiem jautājumiem , vēzi var novērst. Samazināt risku var: Uzturot veselīgu uzturu ar dārzeņiem un augļi.Pārstājot smēķēt. Vingrojot Ir labs un pietiekams ķermeņa svars Šis ir saraksts ar 8 sliktajiem ēdieniem, kas izraisa vēzi:

1. Rafinētiem un cukurotiem produktiem
Mēs visi zinām, ka pārtikas produkti ar rafinētu cukuru, piemēram, fruktozes un kukurūzu sīrups var izraisīt daudzas veselības problēmas. Tātad, šie pārtikas produkti paaugstina insulīnu un tas padara augošas vēža šūnas. 2006. gadā, Amerikas sabiedrība Klīniskā Uztura žurnālam teica, ka cilvēki, kas ēda daudz cukuru bija vairāk iespēju saslimt ar aizkuņģa dziedzera vēzi. Tātad, ierobežojiet šo pārtiku un izvēlieties  vairāk  medu, steviju, kļavu sīrupu, un melasi.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...