Pašas jaunākās ziņas par Valtera Frīdenberga veselības stāvokli : “Pēdējā stundiņā es gribētu priecāties par dzīvi..”

Ikviens īstens Latvietis zina, kas ir Valters Frīdenbergs un pavisam noteikti zina to, ka viņam pēdējā laikā nav gājis labi ar viņa veselības stāvokli, taču tagad beidzot gaismā nākušas kādas jaunas ziņas, par kurām daudzi varētu nebūt priecīgi, tomēr atkarībā no kāda skatu punkta to visu skatās?

Tie, kuri seko līdzi Valtera Frīdenberga veselības stāvoklim, noteikti zina, ka viņš jau uzstājas dažādos koncertos un par dzīvi nesūdzas, jo visu apkārtējo pasauli lūko ar smaidu sejā un pozitīvām emocijām, un Valters jau atkal pastāstījis par savu ikdienas dzīvi, kā arī dažādām atziņām un visām sajūtām, kādas viņš piedzīvo ik dienu.

Vai Tu reizēm aizdomājies, cik patiesībā daudz Tev šajā dzīvē ir dots? Nonākot smagā dzīves situācijā cilvēks par to visu sāk aizdomāties daudz vairāk un rūpīgāk.

Tieši saistībā ar šo visu Valters ir izteicies, ka tieši pie šādas atziņas nonāk cilvēki, kad dzīvē notiek, kas smags, taču viņš ir iemācījies izbaudīt visu savu laiku no sirds un priecāties par visu kas šajā dzīvē ir dots.

Tas dažkārt ir patiešām dīvaini, ka dažus savus kolēģus un līdzbiedrus, mēs pazīstam jau no pavisam maza bērnības vecuma, taču, kas īsti ir noticis?

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...