Pavļuts publiski beidzot ir komentējis izskanējušo informāciju par pilnīgās mājsēdes izsludināšanu

Jau kopš pagājušā gada Decembra sabiedrībā ir izplatījušās vairākas teorijas par valdības nākamajiem soļiem saistībā es esošo un nepatīkamo pandēmiju. Pēdējā laikā izplatījusies informācija internetā, kurā tiekot sacīts, ka drīzumā tikšot izsludināts pilnīgs “lokauns” tādējādi daudziem cilvēkiem izraisot nemieru un satraukumu, kā arī nesaprašanu par to, kas notiks tuvākā nākotnē.

Tomēr Veselības ministrs Daniels Pavļuts beidzot sarunā ir komentējis šīs konkrētās lietas. Pavļuts skaidri un gaiši norāda, ka valdībā par šo pašlaik vispār netiekot diskutēts. “Speciālisit gatavo vienkārši vairākus scenārijus, no kuriem valdībai būs jāizvēlas atbilstošākais,” izsakās Pavļuts, norādot to, ka viņš ļoti šaubās var šādā situācijā vispār nopietni varētu ieviest “lokdaunu.”

Pēc brīža viņš tomēr izsakās : “Tas ir galējais solis. Nav galējāka soļa no vīrusa izplatības apkarošanas viedokļa puses, kā “pilna mājsēde”. Par to nopietni netiek diskutēts,” tādējādi cilvēkiem nevajadzētu uztraukties par šādas iespējas esamību, jo situācijas tik tiešām lēnām sāk uzlaboties un tas ir pats galvenais šajā visā situācijā.

Lai arī iepriekš viņš sacīja, ka saslimstība Latvijā šobrīd stabili stāv uz vietas un nesamazinās, kas esot ļoti slikti. “Saslimbstība ir vēl salīdzinoši liela, cilvēki slimnīcās ir ļoti daudz. Katrs saslimušais arī ir izmaksas ekonomikai kopumā. Šis cilvēks nevar doties uz darbu, viņam ir kontaktpersonas, tie virsi ir lieli zaudējumi,” izteicās Pavļuts.

Un tieši tajā brīdī, kad saslimstība sāks kāpt, mums visiem būs jārēķinās ar dažādiem nopietniem soļiem, kas lielākoties visiem ir saprotams, jo ja situācija pasliktinās, nekavējoties ir jārīkojas, lai nepaliktu vēl sliktāk. Tieši tāda ir visa loma šajā atbilstošajā situācijās, ka visiem jau tā ir gana grūta, bet esošā situācija visu padara vēl grūtāku.

Lasi vēl : Pavisam nepatīkamas ziņas 200 Eiro pabalsta saņēmējiem

Patreizējā situācijā varam tikai cerēt par to, ka drīzumā situācija sāks krasi uzlaboties, pretējā gadījumā šādā stāvoklī varam stagnēt vēl tik tiešām ilgu laiku, kas nenāk par labu itin nevienam, it īpaši cilvēkiem, kas cenšas izdzīvot.

Avots

loading...