Rīgas centrā ticis atvērts pirmais Krievijas zemo cenu “Mere” veikals Latvijā

Kurš gan būtu to gaidījis, ka pēkšni pirms Lidl veikalu atvēršanas, ko gaida lielākā daļa cilvēku, Rīgā pēkšņi un ļoti ātri parādās pavisam jaunas Krievijas veikals, kurš cilvēkus vairāk nekā vienkārši pārsteidz ar savām zemajām cenām. Pie tam jāņem vērā, ka internetā šī veikala atvēršana radījusi tik tiešām lielu rezonansi. Daudzi cilvēki jau šo veikalu iesaukuši par Krievijas Lidl, jo cenas tur esot tik tiešām iespaidīgas.

Tomēr, kas tieši cilvēkus tik ļoti pievilina uz šo veiklau, ka cilvēki gatavi stāvēt ļoti garās rindās, lai tikai tiktu iekšā veikalā? Ar patreiz esošo zīmolu “Mere” Eiropā darbojas Krievijā dibinātais tirdzniecības veikalu tīkls ar nosaukumu “Svetofor.” Kā tad informēja pats Volkos, “Mere” plašajā tirdzniecības tīklā jau šobrīd ietilpst vairāk nekā 2000 veikalu, kas ir vienkārši iespaidīgs skaitlis. Veikali atrodas Lietuvā, Vācijā, Serbijā, Rumānijā, Baltkrievijā, Krievijā un Kazahstānā.

Tieši tāpat viņš lika noprast, ka SIA “Latprodukti”, kuri pārstāv “Mere” tīklu Latvijā, arī turpmāk plāno attīstīt zemo cenu pirmās nepieciešamības veikalu ķēdi, kur veikalu platība svārstīsies sākot no 800 līdz pat 1200 kvadrātmetriem, kas ir salīdzinoši liela un iespaidīga veikala platība. Tiem, kuri vēl nezina, jāņem vērā tas, ka pirmais “Mere” veikals ir ticis atvērts Rīgā, spilves ielā.

Tāpat “Mere” veikala klientiem sola, ka tieši šeit cenas ir par 20 līdz 30% zemākas, nekā jebkurā citās Latvijas lielveikalā. Tas esot tikai un vienīgi tāpēc, ka uzcenojuma cena ir ļoti mnināla. Līdz pat 70% no visa veikala piedāvājuma ir pārtikas produkti. Pārējie 30% ir nepārtikas, sadzīves ķīmijas, mājsaimniecības un sezonas aktuālās preces. Konkrētais tirdzniecības centras ir ne tikai kā veikals, bet ari noliktava.

“Mere” galvenais attīstības vadītājs pastāstīja, ka darbības konkrētā uzsākšana Latvijā ir tieši nākamais solis tuvāk uzņēmuma attīstībai Baltijas reģionā. Zināms arī tas, ka pašlaik Lietuvā darbojas veseli deviņi “Mere” veikaliņi.  Drīzumā “Mere” firmas veikalus plānots atvērt arī Igaunijā, tādējādi attīstot šo veikalu tīklu visā Baltijā.

Uzņēmums neslēpa, ka jau pašlaik meklē nākamās telpu nomas iespējas jauna “Mere” veikala atvēršanai Latvijā un tas nozīmē, ka jau pavisam drīz sagaidīsim vēl citu šādu veikalu atvēršanu.

Avots

loading...