Pazīstamais Dabas vērotājs pārsteidzis visu Latviju ar jaunākajām prognozēm par gaidāmo ziemu!

Esošajā situācijā balstoties uz tautas esošajiem skaidrojumiem un ticējumiem, Latvijā labi pazīstamais dabas vērotājs Vilis Bukšs, ļoti acīmredzami un skaidri nācis klajā ar ļoti interesantu paziņojumu. Viņš paspēja izteikties par saviem novērojumiem, ka gaidāmā ziema būs ne tikai ļoti auksta, bet arī ļoti sniegota, balta un gara. Noteikti jāpiemin arī tad, ka viņš iesākumā ieskicēja visu kopējo ainu, taču ņemot vērā visas skaidrās prognozes, viņš akcentēja arī to, kas varētu notikt turpmākajā laika periodā. Tad nu beidzot ir laiks ķerties klāt pie viņa prognozēm un to, kā viņš līdz tām nonāca.

Viņš paskaidroja to, ka pērnajā gadā ap šo pašu laiku Viļakā un tās apkārtnē aizritēja bez nekādiem īpašiem nokrišņiem. Viss esot bijis saules un maigajā austrumu vēja zīmē. Pērn pēcpusdienā temperatūra bija ap +30 grādiem, saulrietā ap +24,bet šobrīd ir jau krasi zem 20 grādiem. Saskaņā ar reālajiem tautas ticējumiem un vērojumiem, rudens būs sauss, oktobris attiecīgi prozaisks, bet ziemas vidū varētu būt plaša spektra anticiklons ar salu naktīs līdz -30 grādiem. Tieši tā savā oficiālajā Twitter kontā paziņoja, Latvijā labi zināmais dabas vērotājs Vilis Bukšs, tomēr stāsts ar to visu nemaz nebeidzas.

Ņemot vēra, ka ar to nekas nebeidzas, viņš turpināja ziņot, ka mitrajām dienām augusta iesākumā sekojošais pamatīgais karstuma vilnis augusta vidū, kad kopumā bija pīlādžiem ļoti labvēlīgs. Lai arī to zaros ar krāsainiem ogu ķekariem bija arī atvērtie ziedu čemuri. Šobrīd noteikti prasīsiet, ko tas nozīmē un kāds tam vispār šobrīd sakars ar gaidāmo šī laika ticējumu? Īstais laiks beidzot aplūkot krietni smalkāk visu situāciju, ko viņš ar šo vēsta par gaidāmo ziemu.

Viņa noradītās dabas zīmes un tālākie norādījumu uz ticējumu norāda – ja pīlādzis zied un tam vēl klāt i rogas, tad būs tik tiešām ļoti sniegota un auksta ziema. Pie tam jāņem vērā, ka 2021. gada augustā bija pavisam līdzīgi. Viņš vēl citā ierakstā to visu bija prognozējis un atbilstošā prognoze tik tiešām sakrita un bija precīza par pērno ziemu. Vai tas nozīmē, ka tik tiešām tas viss piepildīsies un ziemā sagaidīsim naktīs pat – 30 grādu salu?

Šobrīd gan varam tikai cerēt uz labāko, ka ziema nebūs auksta un gara, pretējā gadījumā cilvēkiem nāksies ļoti plaši pavērt savu maciņu un tas viss beigsies ar milzīgiem parādu rēķiniem un ne tikai!

loading...