Puisis pateica, ka viņa ir resna un pameta viņu!! Un tagad ,kad viņa ir notievējusi, viņš smagi to nožēlo!

„Viss nonāca  līdz tam, ka mans puisis burtiski sāka man tracināt, saucot par resnu. Tad mēs sastrīdējāmies par to, vai es spēšu nomest svaru. Es zināju, ka es to varēšu, pie kam izdarīšu to jebkurā brīdī. Vispār mēs pašķīrāmies, un tad arī es sāku pārskatīt savu ēdienkarti un sāku mēģināt novājēt.”

Kilogramu pēc kilograma Heilija ātri vien sāka zaudēt lieko svaru. Viņa gāja uz trenažieru zāli un brīnījās par to, cik patīkami ir atkal veikt fiziskos vingrinājumus.

 Viņai tomēr bija nepieciešami 4 gadi, lai tiktu pie tik lieliskas formas.

“ Tad, kad es pārstāju lietot ātrās uzkodas un alkoholu, es sāku vājēt. Ticiet man, visos tajos sendvičos un hamburgeros ir tik daudz lieku kaloriju! Vajag tikai atteikties no tiem, lai justos daudz labāk. Jūs vienkārši nevarat iedomāties, cik tie ir kaitīgi!”

Šajā laika posmā Heilija atbrīvojās no vairāk nekā 60 kg un tika pie formām, ko  apskauž daudzas meitenes. Tas pats varētu attiekties arī uz viņas bijušo puisi. Kurš nu kurš, bet šis puisis ir neveiksminieks un noteikti tagad kož pirkstos, jo ir zaudējis tik skaistu meiteni.

AVOTS

loading...