Viņa ieraudzīja mirstošu bezpajumtnieku,kurš apskauj suni. Viņa pēdējā vēlēšanās sievieti noveda līdz asarām un lūk, ko viņa izdarīja!

Draņķīgi aukstā un nepatīkamā ziemas dienā Džanīna šosejas malā pamanīja večuku. Vīrietis sēdēja šosejas malā, sildot savos apkampienos lielu suni. Ieraugot šo skatu, sieviete nolēma nabaga cilvēkam palīdzēt un apstājās pie viņa. Sākumā viņa vienkārši gribēja iedot nabaga vīram segu, pāris tualetes papīra rullīšus un suņu barības kārbu. Bet, kad Žanīna uzklausīja viņa stāstu, viņu pārņēma šausmas.

Šo cilvēku sauca Kliffords Džeimss Herberts. Vēl pirms desmit gadiem viņam piederēja sava ferma un autoserviss. Viss mainījās 2006. gadā. Strādāt, kā iepriekš, viņš vairs nespēja. Ar laiku vīrietim nācās pārdot visu īpašumu, lai tiktu vaļā no parādiem.

Klaiņojot pa valsts ceļiem, viņu pavadīja tikai uzticamais suns Mazulis, pret kuru viņš izturējās kā pret dēlu.Diemžēl dzīvot Kliffordam atlicis pavisam maz. Padzīvojušo vīru grauza vēzis. Kaut kādā veidā ticis pie ārsta, viņš bija uzzinājis briesmīgo vēsti. Pēc ārsta teiktā, viņam bija atlikušas vien divas nedēļas.

ŠĶIR NĀKAMO LAPU UN LASI ŠOKĒJOŠĀ RAKSTA TURPINĀJUMU!

loading...