Rīgā sācies haoss! Mašīnas noslīkst ūdenī, sabiedriskais kavē vismaz stundu, cilvēki netiek mājās – kas par to atbildēs?

Rīgā lietus lija teju nepilnas divas stundas, taču pašlaik visa Rīga atrodas pilnīgā haosā! Vairāki cilvēki ir ziņojuši par to, ka ganību dambī atkal ir “noslīkušas” vairākas automašīnas un neviens nav atbraucis pat nosūknēt ūdeni, par ko tiek maksāts ceļu nodoklis?

Daudzas centrālās ielas ir pilnībā applūdušas un gājējiem un riteņbraucējiem vienkārši nav iespējams nekur pārvietoties, jo viss ir bloķēts! Cilvēkiem nākas pilnībā ar apaviem brist pa ūdeni, lai vispār tiktu, kaut kur tālāk! Taču tas seko pats ļaunākais!

Sabiedriskais transports kavējas par aptuveni stundu un dažviet pat vēl ilgāk! Cilvēki ir vienkārši nesaprot, kā Rīgu tik ļoti var paralizēt tik niecīgs lietutiņš, kurš lija vien nieka divas stundas?

Kas notiks, ja vakarā sāksies īstā vētra? Rīga centrs vispār tiks bloķēts un neviens, netiks iekšā, nedz ārā? Cilvēki ir pilnīgā neizpratnē par to, ka drenāžas sistēmas vispār nepilda savu funckiju, lai gan šajos visos darbos visu laiku tiek grūsti iekšā miljoni, kur rezultāts? Pilnīgi nekāds!

Un tas nebūs vēl nav viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...