Sievietes vēders pēc dzemdībām mistiski sāka augt! Atgriezuši sievietes vēderu, ķirurgi zaudēja valodu

34 gadus vecā Jūlija Selina ir skaista, jauna un pieredzējusi mamma no Pēterburgas, kura nevarēja sagaidīt brīdi, kad pasaulē nāks viņas otrais bērniņš. Jau ritēja devītais mēnesis un mazais Dima dikti vēlējas ienākt šai pasaulē

Jūlija izvēlējas dzemdēt pati, taču, kad ārsti ieraudzīja mazuļa pozu dzemdē, viņi bija spiesti veikt ķeizargriezienu. Jaunā māmiņa pat iedomāties nespēja, ka tieši šis mediķu lēmums atspoguļosies pēc mēneša krietni izmainot viņas dzīvi.

Mazais Dima piedzima sveiks un vesels, dāvājot prieku saviem vecākiem. Savukārt, mātes stāvoklis gan pasliktinājās. “Vēders strauji uzņēma apjomus un kļuva lielāks nekā esot grūtniecības mēnesī. Katra pat nelielākā kustība izraisīja asas sāpes. Man šķita, ka pie vainas ir operācija. Pēc tam nebiju spējīga apsēsties.

Sāpes bija tādas, ka vēlējos kliegt.” Situācija kļuva ar vien kritiskāka, bet vairāku slimnīcu ārsti ar bezatbildību visu norakstīja uz nesen veikto operāciju, hematomu un “sieviešu padarīšanām”, vienaldzīgi kratot galvu un novēršoties. Tikai Jūlija saprata, ka tās nav nekādas “sieviešu padarīšanas”.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...