Rītdien gaidāma vētra – Sinoptiķi brīdinājuši par gaidāmo laiku

Piektdienas pēcpusdienā un tuvojoties vakara pusei ir gaidāma spēcīga vētra, taču tā šajā nedēļās nogalē ir gaidāma izskanošā, jo nākamnedēļ laika apstākļi grasās krasi uzlaboties. Tomēr par rītdienu ir tiešām jāuzmanās, jo patreizējais laiks jau ir pietiekami slikts, taču, kas cilvēkus gaida rīt?

Zināms tas, ka rīt pār Latviju ceļos aktīvais ciklons, kurš pašlaik nāv no Skandināvijas dienvidiem un ziemļrietumiem, tāpēc rītdienas vētrai ir gaidāmas pat veselas – vairākas norkīšņu zonas.

Jau piektdienas pirmajā pusē zināms tas, ka pastiprināsies dienvidu, kā arī dienvidrietumu vējš. Lielākoties brāzmas sasniegs pat 15-18 metrus sekundē, taču tas nebūt nav tas trakākais! Vēl vairāk jūtamās brāzmas būs tieši Kurzemē, kur tās varēs sasniegt ātrumu 20 – 22 metriem sekundē.

Tomēr ar to viss nebeidzas, jo tās nebūs pašas skarbākās brāzmas. Lieki piebilst, ka 20 – 22 metri sekundē ir pietiekami daudz, lai būtu grūtak paiet un vējš, kas jau var aiznest dažādas sīkas lietas. Kur gaidāms pats trakākais laiks?

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...