Rītdienas rīts sāksies ar ļoti spēcīgu sniegputeni un atkalu – Jābūt ļoti uzmanīgiem, tas ir bīstami!

Pirmdienas rīts visā Latvijā iesāksies ar salīdzinoši nepatīkamiem laika apstākļiem, jo pēdējā laikā nekas tāds nav bijis, taču tagad tas ir sācies un nu cilvēkiem pie tā nāksies pierast aizvien biežāk un biežāk. Dienvidrietumu rīta pusē ir gaidāmi ne tikai spēcīgi nokrišņi, bet arī sniegputenis, kā arī daudzviet ir gaidāma atkala, jeb vienkāršā valodā runājot – sasalstošs lietus.

Savukārt Latvijas rietumos rīta pusē vairāk ir gaidāms lietus, jo tur temperatūra būs siltāka, taču tas vēl neko nenozīmē. Tāpat sinoptiķi izsaka prognozes par to, ka daudzviet būs izjūtama spēcīga dūmaka nemaz nerunājot par to, kas notiks dienas otrajā pusē, kas būs tumša un bīstama ikvienam, zinot to cik daudz apkārt notiek ceļu satiksmes negadījumi.

Dienvidaustrumu un Dienvidu vēja brāzmas pūtīs aptuveni ar 8-13 metriem sekundē, līdz ar to tas būs ļoti nepatīkams ikvienam, kas nebūs pamatīgi saģērbies, jo tas nozīmē milzīgu aukstuma sajūtu, it īpaši lielie un asie vēji sejā.

Taču liela nozīme ir tam, kas notiks dienas otrajā pusē, kad jau pēc pulksten 16:00 satumst, jābūt būs ļoti uzmanīgiem un tas ir ļoti svarīgi, vairāku iemeslu dēļ.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...