Sajauciet medu ar kurkumu un iegūsiet pasaulē spēcīgāko ārstniecības līdzekli! Pat ārsti ir izbrīnīti!

Kurkums ir viena no populārākajām garšvielām pasaulē. To mēdz izmanto ne tikai virtuvē ēdienu garšas uzlabošanai, bet arī alternatīvajā medicīnā kā lielisku ārstniecības līdzekli.

Parasti kurkumu izmanto gremošanas traucējumu gadījumā, kā arī uz pušumiem un ādas bojājumiem. Dažkārt to var izmantot pat muskuļu dislokāciju gadījumā. Pat ārsti nespēj skaidro kurkuma un medus savienojuma brīnumainās īpašības.

Kurkuma labvēlīgā ietekme uz cilvēka organismu ir pierādīta vairākos pētījumos. Kurkuma sastāvā ir aktīvā viela kurkumīns, kas samazina iekaisumu un palīdz dažādu gremošanas traucējumu gadījumā. Pētnieki uzskata, ka kurkumīns ir spējīgs dziedēt pat vēzi. Tam piemīt arī pretiekaisuma un antibakteriālas īpašības, kas palīdz cīnīties arī pret baktēriju izraisītām slimībām.

Pētījumos pierādījies, ka smaga iekaisuma gadījumā kurkumīns palīdz šūnām izdzīvot. Kurkumīns arī aizsargā cilvēka DNS, tas labvēlīgi var ietekmēt vairāk kā 700 cilvēka gēnus un ārstē vairāk kā 160 slimības. Pretiekaisuma īpašības palīdz cīnīties pat pret osteoartrītu.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...