Sievietei uzbrūk gaišā dienas laikā. Sabiedrība ir nobažījusies par savu drošību

Francijā sabiedrību šokējis kāds videoieraksts, kurā fiksēta vardarbīga izturēšanās pret kādu sievieti. Video ir redzējuši vairāki miljoni cilvēku un tas izraisījis diskusijas gan medijos, gan sociālajos tīklos. Videonovērošanas ierakstā redzams, ka sievietes sarkanā kleitā paiet garām kādam vīrietim, kas sievietei kaut ko pasaka.

Ierakstā redzams, kā sieviete pagriež galvu pret uzrunātāju, kaut ko pasaka pretī un turpina savas gaitas. Taču tad pēkšņi vīrietis met sievietes virzienā uz galda esošo pelnu trauku. Uzreiz pēc tam viņš steidzas pakaļ sievietei un viņa pat panāk vīrietim pretī.

Kad uzbrucējs ir gana tuvu, viņš pagrūž jauno sievieti un viņa iekrīt kafejnīcas āra terases norobežojumā. Apkārtesošie cilvēki centās sievieti aizstāvēt, tāpēc vīrietis pasaka vēl pāris vārdus un tad dodas prom.

Cietusī ir 22 gadus vecā arhitektūras studente Marī Lagēra, kura no kafejnīcas īpašnieka ieguva videonovērošanas ierakstu. Video viņa publicēja sociālajos tīklos, kur tas tika noskatīts vairākus miljonus reižu, kā arī raisījis dažādas diskusijas.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...