Santehniķi atlaida no darba par to, ka viņš bija uzņēmis klientes vannas istabas bildi un publicējis to internetā. Šausmas

Lai gan vīrietis, publicējot bildi, bija norādījis, ka tai jābūt redzamai tikai vīriešiem, īpašniece to tik un tā uzgāja. Veicot remontdarbus kādā vannasistabā, šis santehniķis ieraudzīja kaut ko, viņaprāt, pavisam smieklīgu un nolēma to nofotogrāfēt. Ar uzņemto bildi viņš dalījās kādā sociālā tīkla Facebook grupā, kuras saturu varēja redzēt tikai vīrieši. Lai arī cik labsirdīgs šis joks nebija, vīrietis zaudēja savu darbavietu.

Problēmas sākās tad, kad kāds grupas biedrs dalījās šajā attēlā ar kādu savu draudzeni, kas bildi nolēma publicēt Fcebook grupā, kas savukārt bija pieejama tikai sievietēm. Izrādījās, ka šī santehniķa kliente arī bija šīs grupas biedre, un tas ne pie kā laba nenoveda!

Izrādās, ka vīrietis bija pamanījis, ka klientei pie vannas istabas sienas stāv seksa rotaļlieta. Cerot, ka viņš gūs popularitāti grupas biedru vidū, viņš nofotogrāfēja to un ievietoja jau minētajā grupā. Jāpiebilst, ka grupā ir apmēram 200 000 dalībnieku.

Kad bilde tika pārpublicēta sieviešu grupā, kuras dalībnieku skaits ir mazāks tikai par nieka 30 000, sāka rasties nesaskaņas. Izrādās, ka šīs rotaļlietas īpašniece bija sieviešu Facebook grupas biedre.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...