Šausmas! Uz Ķekavas- Baldones ceļa ir notikusi smaga, veselu 7 Automašīnu avārija

Visus Latvijas medijus pārņēmusi milzīgā auto avārija, kurā tika iesaistītas veselas 7 automašīnas un tas viss noticis uz visiem labi zināmā Latvijas autoceļa Baldone – Ķekava. Pie tam jāņem vērā, ka pēdējā divu dienu laikā auto avārijas ir ik pēc stundas, nemaz nerunājot par to, cik daudz mašīnas ir saslīdējušas grāvjos un noslīdējušas nost no ceļiem.

Arī vakar Latvijā notika ļoti daudz dažādu smagu autoavāriju, un šodienas rīts arī daudzviet ir iesācies traki. Visaktīvāk ir snidzis tieši Pierīgas zonā un šeit avārijas ir bijušas viena pēc otras.

Pie tam ir zināms arī tas, ka raidījuma “Degpunktā” filmēšanas grupa tiešām kļuva par šī avārijas lieciniekiem, kurā cieti vairāki cilvēki, taču kopā tika iesaistītas veselas septiņas automašīnas, kas to visu padara vēl trakāk!

Tagad ir zināms, kā tas viss īsti notika! Iesākumā uz ceļa, kas ved no Ķekavas pa taisno uz Baldoni, grāvī ieslīdēja automašīna – BMW. Garām braucošās automašīnas sāka bremzēt, kāda ātrāk, cita straujā un un tas viss, lai apstātos un pārliecinātos, ka šoferim viss ir kārtībā. Taču tad…

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...