Šis vīrietis laimēja 100 miljonus ASV dolāru! Tu nespēsi iedomāties, kādu stulbumu viņš izdarīja!

Šis noteikti būs ideāls piemērs tam, ka saprātu par nekādu naudu nenopirksi. Tieši tā gadījās šim puisim, kurš neaizdomājās par iespējamajām sekām un tas viņam maksāja viņa dzīvību. Vīrietis strādājis par krāvēju kādā Walmart veikalā. Savā pusdienu pārtraukumā viņš izmēģinājis savu veiksmi un nu viņš kļuva par 100 miljoniem bagātāks.

Džastinam Grīnam bija tikai 38. gadi, tomēr viņš jau no bērnības bija samērā nabadzīgs. Laimējis 100 miljonus dolāru, vīrietis esot iedvesmojies no filmas “Zelta loceklis”, un gribējis izdarīt pilnīgi to pašu, ko šajā filmā – apzeltīt savu dzimumorgānu.

mega_moolah_microgaming

Savā pusdienu pārtraukumā Džastins izdomāja uzspēlēt “Mega Moolah” un jau pēc brīža, viņš laimēja milzu džekpotu. Puisis momentāni atstāja savu darbu un jau pirmajās dienās sāka tērēt un naudu lietās, kas viņam pat nebija vajadzīgas, puisis burtiski izšķērdēja savu laimēto naudu.

14219933017733

Vīrietis mīlēja Ostina Pauera filmu “Zelta Loceklis”, bet vēl vairāk viņš mīlēja filmas ainu, kur galvenais varonis iemērca sava pretinieka dzimumorgānus zeltā, padarot tos par super skaistiem šedevriem. Tieši to pašu bija iedomājies Džasins, tikai šajā gadījumā, viņš vēlējās to pašu izdarīt ar savu “mantību.”

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...