Svarīga informācija visiem autovadīājiem – Tas ir obligāti jazina

Obligāti jāņem vērā, ka šo informāciju nezina ļoti daudzi autovadītaji, lai gan patreizējās izmaiņās jau ir stājušās spēkā pirms laba laika. Šī iemesla dēļ nāksies atgādināt ikvienam būtiskās ziņas, kuras ir obligāti jāzina ikvienam. Tad nu laiks ķerties klāt, kādas tās. Daudziem tas būs tik tiešām patīgs jaunums, jo to nemaz vēl nezina vai būs palaiduši garām.

Bieži vien notiek dažādas izmaiņas, taču daudzi tās palaiž garām, jo vienkārši ne vienmēr viss tiek paziņots laicīgi. Taču laiks ķerties klāt pašam galvenajam un saprast kāpēc ir notisis tieši šādi, nevis savādāk. Jāņem vērā, ka saskaņā no 25. Aprīļa, pēdējā un galīgajā lasījumā Latvijas Saeima apstiprināja jaunākos likuma grozījumus Ceļu Satiksmes likumā. Tieši šī iemesla dēļ ir ieviestas jaunās izmaiņas.

 Tieši šajā likuma grozījumā ir veiktas vairākas jaunas un ļoti būtiskas izmaiņas, kuras attiecas uz pilnīgi visiem autovadītājiem. Un savā ziņā jāsaka, ka šīs izmaiņas ir vērstas uz labo pusi, nevis otrādāk. Līdz ar to, kopējās izmaiņas ir vērtējamas, kā ļoti pozitīvas, taču ko tas nozīmē visiem autovadītajiem?

Lasi vēl : Lūk kā izskatās nulles izmēra krūtis. Kad sieviete pavisam neveiksmīgi izvēlas sev apģērbu…

Izrādās, ka autovadītājiem vairs nevajadzēs sev līdzi vedāt tehnisko un automašīnas braukšanas apliecību, kas vienmēr visos laikus ir bijis olbigāti un tika uzskatīta par parastu normālu. Lielākā daļa autovadītāju pie tā jau bija pieraduši, taču tagad tas vairs nav nepieciešams un par to varat aizmirst.

Taču ikvienam ir ļoti būtiski ņemt vērā, lai vienmēr līdzi būtu apliecinoss dokuments, lai varētu pierādīt cilvēka identitāti attiecībā pret mašīnu un nebūtu liekas problēma. Šajā gadījumā tas nozīmē Pase vai ID karte, taču pats svarīgakais, ka nevajadzēs līdzi nēsāt braukšanas apliecību un tehnisko. Šie jaunie likuma grozījumi attiecas uz pilnīgi visiem transporta līdzekļiem, kas pārvietojas Latvijas teritorijā.

Taču ir kāds Bet… Viens no galvenajiem noteikumiem ir tāds, ka šai autovadītaja apliecībai ir jābūt izsniegtai Latvijas teritorijā. Tieši tāpat arī pašam transportlīdzekliem obligāti ir jābūt reģistrētam Latvijas valstī.

Esošie likuma grozījumi ir īpaši izdevīgi motociklistu un mopēdu vadītājiem, jo tieši tagad viņi pavisam brīdi varēs braukt pa sabiedriskā transporta joslām. Tas tiekot darīts ar mērķi, lai šādi varētu paātrināt visu ceļu satiksmi un jaunās izmaiņas vērtējamas ļoti pozitīvi.

loading...