Skandāls turpinās! Reinis Sējāns atbildējis par slaveno šlāgeristu Lauri!

Tie, kuri skatījās X-Faktoru, noteikti zina, ka pašlaik ir gaisā sacelta milzīga jezga ar Lauru Neilandu, kurš izpildīja šlāgerdziesmu. Kamēr visa zāle cēlās kājās un par godu puisim gavilēja, ekspers Reinis Sējāns puisim atbildējis ar striktu nē! Taču lielākā daļa cilvēku ir bijuši pretējās domās! Tāpat cilvēki sociālajos tīklos uzskata, ka Reinis ir sācis dejot Laura priekšnesuma laikā, tādējādi jauno talantu izsmējis! Kā izrādās Reinim nemaz nepatīkot šlāgermūzika.

Sējāns izskaidrojis, kāpēc tad nav teicis Jā – Laura dziesmai, lai gan skatītāji bijuši sajūsmā par viņa priekšnesumu. Viņš sacīja skaties.lv intervijā :  ”Nevar teikt, ka es nesaprotu šlāgermūziku – es saprotu visvisādus mūzikas žanrus un to, ka katram žanram ir sava mērķauditorija. Pilnīgi noteikti šlāgeris netrāpa manā sirdī nekādā veidā.

Tajā pat laikā Lauris esot uzsitis milzīgu zaļumballes atmosfēru un Reinim licies, ka šis brīdis noteikti ir jāizbauda. Reinis stāstījis, ka priekš viņa šāda mūzika esot ļoti eksotiska, un atzinis, ka visticamāk uz tādiem koncertiem visticamāk nemaz neietu. Tāpat viņš atzinis, ka dejojot izbaudījis mirkli, kā tādā zaļumballē, vai diskotēkā.

Tāpat viņš sacījis, ka ar savu dejošanu itin nekādā veidā nav mēģinājis izķēmot vai ņirgāties par jauno dziedātāju, kā arī nav speciāli radījis kādu nepatiku. Reinis ir diezgan drošs, ka jaunais Lauris savā nišā laika gaitā sasniegšot ļoti daudz, tomēr X-Faktors tā nebūšot niša!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...