Šodien vairāki pasaules līderi un zinātnieki paziņo pasaulei, ka 23. aprīlī, kas ir šodien – varētu būt gaidāmas pasaules beigas!

Pasaules beigas notiks 23.aprīlī, saskaņā ar pēdējo šokējošo prognozi no sazvērestības teorētiķa Deivida Mīda. Bet vai pasaule pazudīs dažu dienu laikā? Kas tieši notiks pastārā dienā pēc autora teiktā?

Saskaņā ar sazvērestības teorētiķiem šī mēneša astroloģiskā parādība, kā paredzēts Bībelē, izraisīs mūsu planētas bojāeju.
Kristiešu pastardienas sludinātāji, ko vada pašsludinātais autors Deivids Mīds, saka, ka Jēzus Kristus atkal parādīsies pasaulē 23. aprīlī, radot ekstāzi.

Par apgalvoto “beigu laiku” bieži min amerikāņu fundamentālisti, kuri saka, ka ekstāzē redzēs dzīvo, un mirušie vienosies sekot Jēzum debesīs.

Vai pasaules beigas ir 23. aprīlī? Kas ir Deivida Mīda teorija?
Ticīgie saka, ka pirmdien, 23. aprīļlī notiks planētu izvietošanās, ka Bībeles pravietojums piepildīsies.

Pāreja no 12 atklāsmes grāmatas 1-2 fragments skan: “Un debesīs parādījās lieliska zīme: sieviete, kas apģērbta ar sauli, ar mēnesi zem kājām, un uz tās galvas ir 12 zvaigžņu kronis. Viņai bija iestājusies grūtniecība un tā raudāja dzemdību sāpēs un dzemdību agonijā. “

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...