Šogad likvidēs vēl 13 skolas un ap 50 reorganizēs! Tagad zināms, kuras tās būs!

Kā liecina jaunākā Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) informācija, tad šogad Latvijā plānots likvidēt 13 izglītības iestādēs, taču vēl aptuveni 50 izglītības iestādes skars reorganizācija.

Pirms jaunā mācību gada sākuma tiks likvidētas 13 skolas: Andzeļu pamatskola, Jaunmuižas pamatskola, Jūrmalas vakara vidusskola, Ozolu sākumskola, Ludzas novada vakara vidusskola, Liepājas internātpamatskola, Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra (Kudrjašova) Grāveru pamatskola, Šķeltovas pamatskola, Adamovas speciālā internātpamatskola, A.Spāģa Dunalkas pamatskola, Mētrienas pamatskola un Rīgas 29.vidusskola, Tiskādu speciālā internātpamatskola.

Šobrīd IZM saskaņošanas procesā ir vēl vienas skolas – Tilžas internātpamatskolas likvidācijas jautājums. Ja tas tiks saskaņots, tad kopējais likvidēto skolu skaits šogad būs 14.

Līdz vasaras beigām un jaunā mācību gada sākumam 11 izglītības iestādēm mainīsies izglītības pakāpe. Šo pārmaiņu rezultātā Jelgavas 3.sākumskola – par Jelgavas Centra pamatskolu, Liepnas vidusskola – par pamatskolu, Līvu sākumskola – par pirmsskolas izglītības iestādi, Mežgaļu pamatskola pārtaps par sākumskolu, Saldus novada pašvaldības Kursīšu pamatskola un Jaunlutriņu pamatskola – par sākumskolām, Tumes vidusskola – par pamatskolu, Virbu pamatskola – par sākumskolu, Valles vidusskola – par pamatskolu, savukārt Grobiņas pagasta sākumskola – par Grobiņas novada pirmsskolas izglītības iestādi “Ūdelīte”.

Vienai izglītības iestādei vēl tiek gaidīts lēmums par izglītības tipa maiņu.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...