SPKC Paziņo milzu jaunumus – Daudziem, tas nepatiks, bet tas skars visus

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) ziņoja, ka pēdējā dienā Latvijā tika veikti 4699 Covid-19 testi un reģistrēti 44 jauni gadījumi. SPKC pieejamā informācija liecina, ka 33 pacienti bija inficējušies no zināma infekcijas avota, 1 persona Somijā bija inficēta un 10 cilvēkiem tika noteikti infekcijas apstākļi.

Epidemioloģiskā izmeklēšana turpinās. Pēdējā dienā 3 Covid-19 pacientu gadījumi tika hospitalizēti, un kopumā slimnīcā tika ārstēts 21 gadījums, no kuriem 19 bija vidēji smagi un 2 smagi slimi.

Saskaņā ar Nacionālās veselības pārvaldes statistiku kopumā no slimnīcas izrakstīti 230 pacienti. Kopumā Latvijā tika veiktas 324 717 pārbaudes, saslima 1868 cilvēki, 1307 atveseļojās un 37 gāja bojā.

Jāņem vērā, ka situācija tik tiešām paliek aizvien nopietnāka un ja tas tā turpināsies arī turpmākajās dienās un nākamnedēļ, tad pavisam noteikti būs gaidāmi pavisam jauni ierobežojumi. Par piemēru varam ņemt Daugavpili, kur jau atkal sajušies spēkā konkrēti ierobežojumi un tas savā ziņā parāda, ka vīruss nekādā veidā netiek uzvarēts.

Atliek tikai cerēt, ka situācija normalizēsies un kļūs labāka, nekā tā ir pašlaik!

Avots

loading...