Super maģisko triku noslēpumi

large (1)

Horizontālā levitācija ir katra burvju mākslinieka maize un sviests. Šeit ir vairāki varianti, kā sasniegt kāroto, bet tie visi bāzēti uz slēptas platformas, Bieži vien stienis, kas atbalsta platformu, ir paslēpts paša mākslinieka biksēs, lai viss cits varētu tikt noņemts nost, lai paspilgtinātu ilūziju.

Magisko-triku-noslepumi-3

Kaut gan giljotīnas maģiskais triks ir salīdzinoši īsts, tam ir iebūvēti vairāki drošības pasākumi. Ierīcē ir bloki, kas aptur asmeni kritienā, pirms tas pat paspēj skart mākslinieka roku. Otrs, tur ir slēptas durvis uz galda, kas atļauj burvju māksliniekam iebāzt tur savu galvu, lai tā na redzama, tieši tajā brīdī, kad asmens krīt un viņa mēteļa apkakle liek izskatīties, ka viņa ķermenis nav izkustējies. Beidzot, kad viņš noliec kaklu, nokrīt tikai panelis, lai rastos ilūzija, ka asmens ir nokritis līdz pašām beigām, tā, ka ja mākslinieks nepaspēj, tad dabūs vien zilumu uz kakla.

Magisko-triku-noslepumi-4

Viens no vienkāršākajiem un atpazīstamākajiem maģiskajiem trikiem ir metāla apļu savienošana. Pirms sākt, burvju mākslinieks parasti iedod vienu no riņķiem kādam no skatītājiem, lai tas pārliecinās, ka tas ir īsts un slēgts metāla riņķis, kāds tas arī ir. Bet daži citi riņķi tādi nav. Tos sauc par ‘’saslēgšanas riņķiem’’ un tiem ir lūzuma punkts, kuru var atvērt pielietojot nedaudz spiediena. Bet mākslinieks kustas tik ātri, ka jūs pat nepamanāt riņķu atvēršanos un aizvēršanos.

Magisko-triku-noslepumi-5

Deivids Koperfīlds izpildīja vienu no dižākajiem maģiskajiem trikiem vēsturē 1983. gadā, kad viņš lika visai Brīvības statujai pazust skatītāju un kameru priekšā. Kā viņš panāca šo šķietami neiespējamo triku? Nu kā tad, protams, viņš nepārvietoja Brīvības statuju. Viņš pārvietoja auditoriju! Visi skatītāji bija uz ļoti lēni rotējošas platformas, tāpēc tie nepamanīja, ka tiek pārvietoti, un, kad aizkars krita, tas atklāja vienkāršu skatu uz ūdeni un nakts debesīm tajā vietā, kur Brīvības statujai ‘’vajadzētu’’ būt.

Magisko-triku-noslepumi-6

Burvju mākslinieki kā Kriss Andžels un Dinamo abi ir mūs iespaidojuši, staigājot pa ūdens virsmu. Tas ir daudz mazāk iespaidīgi, kas saproti, kas slēpjas aiz tā visa. Ūdenī ir salikti plastikātstikla stieņi un mākslinieki kāpj viršu tiem. Tas arī viss! Vienīgi stulbi sanāktu, ja kāds no viņiem nokristu.

Magisko-triku-noslepumi-7

Šobrīd jau tas nav liels noslēpums, kā izdara triku ar sievietes pārzāģēšanu uz pusēm. Divas ļoti lokanas sievietes tiek ievietotas kastē vienas vietā, viena rāda kājas, otra rāda galvu un rokas, atstājot viduci brīvu no ķermeņa daļām un drošu zāģēšanai. Bet kas notiek, kad kastes nav? Tas vēl joprojām izdarāms ar diviem cilvēkiem, kuri abi atdalīti ar tērauda sienu un viņu ‘’liekās’’ ķermeņa daļas var noslēpt speciālā galda konstrukcija.

Magisko-triku-noslepumi-8

Deivids Bleins izpilda populāru versiju par ‘’vai ši ir tava kārts’’ maģisko triku. Viņš izmet kārtis pa logu un brīvprātīgajam rokās paliek tikai viena kārts, kura pēkšņi tiek piespiesta pie loga no otras puses. Trika noslēpums ir apbrīnojami vienkāršs, ārā stāv cilvēks ar vēl vienu kāršu komplektu un tas piespiež kārti pie loga, kad visu uzmanība ir novērsta.

 

loading...