Superīgas ziņas iedzīvotājiem! Jau tuvakajā laikā konkrēta cilvēku daļa vēl varētu saņemt 200 Eiro!

Pašreizējā situācijā nevienam nav viegli, tas ir pašsaprotami, taču saprotams, ka lielai daļai iedzīvotāju ir nepieciešams salīdzinoši liels efektīvs atbalsts, lai savilktu galus kopā un neieķertos pašreizējā situācijā, bet arī šajā situācijā viss nav tik vienkārši, kā šķiet. Šī iemesla dēļ vien ir izveidoti dažādi atbalsta mehānismi, lai palīdzētu cilvēkiem gūt lielāku atdevi. Ja iepriekšējie atbalsta pasākumi bija saistīti ar elektroenerģijas cenu kāpumu, tad tagad tie būs saistīti ar pavisam citu mērķi.

Tas tāpēc, ka šis grūtais periods ir saistīts ar milzīgu inflācijas pieaugumu, kas turpināsies, īpaši degviela un pārtika, un viss, kas ar to saistīts. To visu ir viegli izskaidrot! Jo dārgāka degviela, jo dārgāks viss pārējais, jo viss notiek globāli, caur loģistiku, lidmašīnām, kuģiem, smagiem žogiem, un, strauji augot degvielas cenai, pieaug arī visa pārējā cena, bet tas nav Pats skumjākais, jo priekšā ir svarīgas lietas, kuras ietekmē mūs visus, lai arī cik ļoti to negribētu, taču tas ir fakts!

Cenām augot un turpinot augt, būs jaunas izmaiņas pensionāriem, kuru pensijas vēl nav pārkāpušas mājsaimniecību ar zemiem ienākumiem slieksni. Tā «Šķērsielā» vēsta, ka pašreizējais skaidrojums ir tāds, ka esošās situācijas dēļ tas varētu beigties ar to, ka pensionāri varētu saņemt vienreizēju 200 eiro atbalsta pasākumu. Turklāt uzstājās arī labklājības ministrs Gatis Eglītis, kurš norādījis, ka ministrija ir nodrošinājusi koalīcijas partneriem dažus konkrētus atbalsta mehānismus, kas pēc tam tiks novirzīti tiem, kam tas ir nepieciešams un šajā gadījumā tas ir vairāk nekā ļoti svarīgi!

Tāpēc viņš norādīja, ka pensionāriem, kuru pašreizējā pensija nepārsniedz maznodrošināto mājsaimniecības ienākumu slieksni, ministrija piešķirs vienreizēju pabalstu 200 eiro, šajā gadījumā 436 eiro apmērā, taču tas nav galīgais noteicošais faktors.

Tātad šajā gadījumā mājsaimniecībām ar zemiem ienākumiem noteiktos apstākļos ir noteikts summas ierobežojums. Šajā gadījumā tas ir katras pašvaldības ziņā, bet pirmā persona nevar būt lielāka par šiem 436 eiro, bet pārējiem ģimene nedrīkst nepārsniedz 305 eiro, jārēķinās, ka tas ir tam, kurš piesakās. lai šis atbalsts saņemtu Sakiet, ka tas ir ļoti svarīgi.

loading...