Telefons izglābj īpašnieka dzīvību

1Kādu dienu Floridā noticis pavisam dīvains atgadījums, kas vairāk līdzinās pēc Holivudas filmas, bet toties ar laimīgām beigām! Kādā no Floridas mazpilsētas degvielas uzpildes stacijas iebruka ļoti bruņots laupītājs, un tas skaidri un gaiši pieprasīja atvērt seifu. Tobrīd uz vietas strādāja tikai divi darbinieki, bet neviens no viņiem nezināja seifa kodu, jo tas kurš zināja nebija ieradies uz darbu. Uzzinādams šo faktu noziedznieks bēga, bet pirms tam iešāva vienam darbiniekam tieši sirds rajonā.

2

Pēc ārstu teiktā, visticamāk šis darbinieks būtu miris momentā uz vietas, ja lode nebūtu iestrēgusi viņa viedtālrunī. Un pats interesantākais, ka pats veiksminieks no sākuma pat nesaprata, ka lode trāpījusi tieši viņam. Šīs degvielas uzpildes stacijas darbinieki momentā izsauca policiju, tikai pēc kāda laika, šim veiksminiekam parādījās sāpes krūtīs.
3

Pagāja samērā ilgs laiks, pirms šis laimīgais vīrietis saprata, ka viņu sašāva. Viņš sāka sūdzēties par sāpēm krūtīs, un kad mediķi apskatīja viņa sāpošo vietu, jeb brūci, noskaidrojās, ka lode iesprūdusi šī vīrieša telefonā. Sāpes esot radušās no baterijas iespieduma dēļ, kura nobremzēja pistoles lodi un izglāba šim vīrietim dzīvību.

loading...