Ticis uzzināts, kā gājis bojā atrastais vīrietis pie Ķengaraga veikala – Atklātais šausmina visus

Sestdien, 5.janvāra pievakarē Ķengaragā pie tirdzniecības centra “Dole,” iedzīvotāji pamanījuši asins peļķē guļam cilvēku. Iedzīvotāji nekavējoties zvanījuši neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam. Ierodoties notikuma vietā, mediķi konstatēja vīrieša nāvi un uz ķermeņa pamanījuši acīmredzamus miesas bojājumus.

Uz notikuma vietu tika izsaukti likumsargi, kuri veica izmeklēšanu. Sākotnēji tika pieļauts, ka vīrietis miris pēc tam, kad veikala apsargi viņu atstājuši bezpalīdzīgā stāvoklī, bet izmeklēšanas laikā tika noskaidrots, ka vīrieša nāvē iestājusies brīdī, kad apsargi vīrieti piekāva.

Rīgas Ķengaraga iecirkņa kriminālpolicijas priekšniece Inga Meikšāne ziņo : “Ir saņemts ekspertīzes atzinums un konstatēts smagu miesas bojājumu nodarīšanas fakts, kā rezultātā iestājusies cietušās personas nāve.”

Vainīgie ir divi 1960.gadā dzimuši vīrieši, kuriem piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu. Mirušā vīrieša personība vēl nav noskaidrota. Taču tas vēl nav viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...