Uzmanību autovadītāji! Ja ieraugat naudas banknoti uz mašinas vējstikla – Nekavējoties sēdies iekšā un brauc prom!

Esiet piesardzīgi! Šī metode izplatās visā pasaulē! Nav noslēpums, ka zagļi izveido aizvien vairāk un vairāk dažādu plānu, kā ne tikai apšmaukt cilvēkus, bet arī nozagt to lietas. Aizvien vairāk pasaulē ir ziņoti gadījumi, kuros cilvēki ziņo par kādu ļoti “gudru” zagļu plānu. Izrādās, ka dēļ lielās cilvēku tieksmes dēļ naudas – cilvēki iekrīt zagļu lamatās un beigu beigās ir vistīrākie cietēji.

Šoreiz runa iet par automašīnu zādzībām, kurās tiek izmantots samērā vienkāršs triks. Tādēļ esiet uzmanīgi un rūpīgi izlasiet šo rakstu, jo kas to lai zina, iespējams tieši Jūs pasargāsiet ne tikai savu īpašumu, bet arī kāda dzīvību!

Šī metode zagļiem ļoti labi strādā priekš tiem cilvēkiem, kuri ir mantkārīgi uz naudu. Respektīvi šī metode strādā gandrīz uz jebkuru cilvēku, jo kurš gan ieraugot uz savas mašīnas vējstikla naudas zīmi nebūtu priecīgs? Šoreiz stāsts iet par ļoti gudru zagļu shēmu, kuras ietvarā zagļi cenšas nozagt cilvēka mašīnu, kas uzķēries uz zagļu āķa.

Šī shēma ir ļoti populāra Amerikā, taču palasot vairākus ziņu avotus, ir ziņoti tūkstošiem gadījumu – Tepat Eiropā, bet kas tā īsti par shēmu?

Zagļi ir izstrādājuši pavisam vienkāršu, bet tai pat laikā ļoti efektīvu automašīnas nozagšanas shēmu. Viss ir vienkāršāk nekā Jūs varat iedomāties. Lielākā daļu gadījumu notiek aptuveni šādi – cilvēks piebrauc pie kādas vietas, visbiežāk tas ir kāds maziņš veikals, retākos gadījumos arī lielveikals. Zagļi ļoti izvērtē, lai attiecīgajā vietā būtu maksimāli maz cilvēku. Un lūk arī galvenā shēma – zagļi izvēlas upura automašīnu un aiz logu tīrītāja visbiežāk aizliek 50 Euro naudas zīmi (Eiropā, Amerikā parasti aizliek 100 dolārus).

Kad tas izdarīgs, automašīnas zagļi gaida, kad viņu upuris atgriezīsies no veikala, lai varētu sākt savu uzdevumu. Tiklīdz zagļi ierauga saimnieku nākam uz savu automašīnu, tie sagatavojas, jo lielākajā gadījumu viss notiek šādi – automašīnas saimnieks ieliek nopirktās preces automašīnā, iekāpj mašīnā iedarbina motoru un pēkšņi pamana uzlikto naudas zīmi aiz logu tīrītāja, bet tas ir tikai sākums.

Iespējamie upuri parasti negaidot izlec no automašīnas un neapdomā, kurš gan tā pat atstātu tādu naudas summu piestiprinātu pie automašīnas vējstikla. Upuri iepriecināti un ar laimīgu seju izlec ātri ārā un lielākajā gadījumu atstāj automašīnas durvis vaļā, tieši šī ir lielākā kļūda. Zagļu komanda jau ir gatavībā un viens no zagļiem jau pieliecies gaida aiz automašīnas – tiklīdz upuris ir izkāpis un liecās pēc naudas zīmes, zaglis lēnām no automašīnas aizmugures aizskrien līdz durvīm, ieliec iekšā, aizver durvis un pēc iespējas ātrāk brauc prom. Iedomājaties kāds ķēries ir šim zaglim, jo arī Jūsu mantas atrodas Jūsu automašīnā, taču tas nebūt nav viss.

Šādos noziegumos zagļi nekad nestrādā vieni un viņiem jābūt drošiem, ka viņu plāns pilnībā izdosies. Pirmkārt zagļi šīs itkā “īstās” naudas zīmēs pieliek pie tām automašīnām, kuras ir novietotas pret sienu. Tas tiek darīts ar mērķi, lai upuri to uzreiz nepamanītu, kad pienāk pie savas automašīnas.

Tomēr tālāk seko vēl trakāk, daudzos gadījumos nepietiek ar to, ka viens zaglis pielabās no automašīnas aizmugures, iesēžas iekšā un ātri brauc prom. Daudzos gadījumos upuri laikus pamana, ka kāds cenšas iesēsties viņu mašīnās, līdz ar to otrs un iespējams arī trešais auto zaglis tur upuri, līdz brīdim, kad automašīna tiek nozagta un paši metas bēgt. Šādi gadījumi Amerikā ir bijuši neskaitāmi un aizvien ir saņemtas ziņas, ka šādi atgadījumi norisinās Eiropā aizvien biežāk.

Tāpēc esiet uzmanīgi un ja pamanāt šādu naudas zīmi, tad uzreiz apzinieties, ka tā nav īsta un tās ir tikai lamatas, lai nozagtu Jūsu automašīnu!

loading...