Vai katru dienu izmanto bankomātus? Jau ir stājušās spēkā izmaiņas, kuras ietekmēs arī Tevi

Vai Tu ikdienā lieto bankomātus? Ja Tu lieto tad šī ziņa diez vai būs diezvai iepriecinoša. Šīš izmaiņas jau ir stājušās spēkā pirms laba laika, tomēr jāņem vērā, ka daudzi tās joprojām nemaz nezina. Tieši šī iemesla dēļ, laiks atgādināt šīs izmaiņas, lai cilvēki tiešām to zinātu un neiekristu liekos naudas izdevumos. Tas būtībā skar ikvienu, kuri lieto bankomātus un kredītkartes.

Ja Tu savas nezināšanas vai muļķības dēļ savu bankas karti ieliksi ne tur, kur vajag, tad varēsi atvadīties no prāvas naudas summas. Ja Tu ikdienā lieto Swedbank karti un netīšām to ieliksi DNB bankomātā. Tad šādā gadījumā par naudas izņemšanu automātiski tev tiks norauta komisija 2.85 Eiro lielumā, kā arī papildus divi procenti no kopējās naudas summas. Vai nav iespaidīgi?

Laiks pieminēt pavisam vienkāršu piemēriņu, lai varētu izprast visu kopējo situāciju, lai visa situācija acīmredzami būtu skaidra un saprotoša. Ja Tu no bankomāta vēlēsies izņemt piecus eiro, kas paredzēti ikdienas pusdienām, jo vietējā kafejnīcā ar karti vienkārši nevar norēķināties ar karti. No šiem pieciem eiro atņems 2.85 kā komisiju, kas ir jau 2/3 no visas kopējās naudas summas. Un fiziski vairs 5 eiro no konta nevarēsi izņemt, jo komisija dara savu.

Ja savas aizmāšības pēc ieliksi karti citā bankomātā, tad vari atvadīties no prāvas naudas summiņas. Ja Tev būs nepieciešams izņemts 100 Eiro, tev noņemts 2.85 kā komisijas maksu un 2% no visas summas, kas būs vēl 20 Eiro. Beigās tev paliks nepilni 980 Eiro un bankai savas nezināšanas pēc būsi ziedojis 22.85 Eiro

Šī iemesla dēļ esiet ļoti uzmanīgi un piesardzīgi, kā arī skatāties, ko darat. Jau bijuši vairāki gadījumi, kad cilvēki savas nezināšanas pēc ieliek karti ne tajā bankomātā un pazaudē naudas summu komisijās un procentos.

Tiešī šī iemesla dēļ ievietojiet savu bankas karti atbilstošā bankomātā un tad jums nebūs itin nekādu problēmu, pie šī vajadzētu pieturēties vienmēr.

loading...